Стоматологічні послуги в медичному центрі Богдана Кушніра

21 июня 2019, 11:48 |
Послуги стоматолога потрібні майже кожній людині. Навіть маленькі діти страждають хворобами зубів.
Стоматологічні послуги в медичному центрі Богдана Кушніра

 

Цьому сприяє неблагополучна екологічна обстановка, неправильне харчування, генетичні фактори на недотримання правил особистої гігієни.

У Києві якісні стоматологічні послуги можна одержати в клініці, яку очолює Богдан Кушнір. Він по праву вважається лікарем нової формації. В своїй роботі він застосовує лише нові методи лікуванні зубів та ефективні фармакологічні препарати. Молодий стоматолог погодився дати інтерв'ю, яке допоможе більше дізнатись про особливості та переваги роботи його клініки.

— Богдане, як вам вдалося сформувати штат співробітників, які користуються стоматологічними технологіями, розробленими відомими лікарями світу?

— Основний принцип відбору працівників клініки – уміння і бажання надавати кожному пацієнту якісні послуги в процесі лікування зубів. Деякі з них спеціалізуються на естетичному відновленні зруйнованих зубних пластинок. Для деталізації проблемної зони використовуються сучасні мікроскопи. Відвідувачам гарантується абсолютно безболісне лікування зубних каналів, пародонтиту, карієсу. В штат клініки Kushnir Dental Office входять лише лікарі з високою професійною кваліфікацією. В своїй роботі вони використовують лише нові стоматологічні методи та високоефективні медикаментозні препарати.

— Які послуги можна одержати в вашій клініці?

— Діапазон послуг в нашому медичному центрі достатньо широкий. Пацієнтам пропонується:

  • відбілювання зубних пластинок;
  • композитна реставрація зруйнованих тканин;
  • видалення зубів, які не підлягають лікуванню;
  • санація ясен;
  • встановлення вінірів чи коронок;
  • вирівнювання зубного ряду.


Всі медичні маніпуляції проходять в комфортних для пацієнтів умовах. Для знеболення деяких операцій використовуються сучасні анестезуючі засоби, які не наносять шкоди людському організму.

— Богдане, а як можна записатись на прийом до лікарів вашої клініки?

— В нашому медичному центі установлений зручний для відвідувачів робочий графік. Щоб записатись на прийом до стоматолога, можна скористатись телефоном чи залишити заявку на нашому офіційному інтернет-сайті. Кожному пацієнту проводиться фотографування зубних пластинок на рентген-плівку. Це допомагає максимально швидко та правильно встановити діагноз захворювання ротової порожнини. На всі види послуг встановлені доступні цінові тарифи. При необхідності можна проводити виплату встановленої суми частинами. 

 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
Free Bitcoin / Биткоин бесплатно