Вибираємо дитячий одяг: на що звернути увагу?

29 июня 2020, 16:09 |

Естетична привабливість — важлива, однак недостатня вимога до речей для дітей та підлітків, які можна замовити в інтернет магазині дитячого одягу https://nestling.com.ua/ua/. Крім цього, предмети дитячого гардеробу повинні бути зручними, безпечними, відповідати гігієнічним вимогам, бути виконаними з якісних матеріалів. На що ж звернути увагу, щоб вибрати дійсно гарний дитячий одяг?

 

Зручність дитячого одягу

Щоб річ була зручною, при покупці значення мають такі критерії:

  • Одяг для малюків не повинен бути тісним, обмежувати рухи. Шви на дитячому одязі виконуються тонкими, м'якими, а резинки і манжети не мають бути тугими.
  • Якщо річ для дитини прикрашена вишивкою або аплікацією, то зі зворотнього боку обов'язково повинен бути нашитий дублюючий матеріал.
  • Такі предмети дитячого гардеробу, як повзунки, бодіки, чоловічки на вік 0-2 роки розраховані на носіння підгузника, тобто, зроблені вільними в області стегон. В іншому випадку вони будуть тиснути і натирати, викликати дискомфорт у малюка при носінні.
  • Дитячі кофтинки, а для новонароджених — боді і чоловічки-сліпи в лініях якісного дитячого одягу застібаються зазвичай не на гудзики, а на кнопки — надягати і знімати такий одяг набагато зручніше.
  • Одяг для новонароджених, як правило, не надівається через голову, а повністю застібається на кнопки. Футболочки і кофтинки для дітей до 2 років повинні мати гудзики або кнопки на плечі — це полегшує одягання через голову.

 

Безпека одягу для дітей

Дитячий одяг не перевантажується зайвим декором, при його пошитті не можна використовувати прикраси та елементи, які малюк може відірвати або відгризти.

Як правило, металеві блискавки, замки, кільця в дитячому одязі також не використовуються. Якщо одяг для дітей застібається на блискавку спереду, то вгорі блискавки має бути пришитий спеціальний хлястик, що виключає випадкове «защемлення» блискавкою шкіри на шиї або підборідді дитини.

 

Якість матеріалів в пошитті дитячих речей

Натуральні матеріали, такі як бавовна, а краще біобавовна (органічна бавовна, вирощена без застосування шкідливих речовин) — оптимальні для пошиття дитячого одягу тканини, в них шкіра малюка дихає, вони не викличуть алергічних реакцій.

Одяг для дітей, в який додано еластан (як правило, його частка не більше 5%) служить довше, витримує безліч прань, не розтягуючись і не змінюючи форми.

Синтетичні матеріали в одязі для новонароджених і дітей до 3-х років застосовуватися не повинні (за винятком верхнього одягу), а для дітей дошкільного віку зміст штучних волокон в одязі не має перевищувати 35-40%. Тому, перш ніж купити дитячий одяг, вивчайте склад тканини на етикетці.

 

Дизайн дитячого одягу

У гамі відтінків дитячого одягу доречні яскраві, але приємні оку, не «кричущі» кольори, привабливі малюнки. Такий одяг дитина буде надягати із задоволенням, а мамі приємно буде чути від оточуючих компліменти її ошатному малюкові.

Обов'язково звертайте увагу на ці правила при покупці дитячого одягу, і тоді малюк буде не тільки красивим, він буде відчувати себе в куплених речах комфортно, вільно та впевнено.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE