Коробки для піци: все про матеріал

1 марта 2021, 14:38 |

Смачна, соковита, ароматна піца — ідеальне рішення після довгого робочого дня чи для посиденьок у компанії рідних та найкращих друзів. Для ідеальної страви необхідна бездоганна упаковка і компанія Каміпак зі Львова знає як її виготовити. Адже, пакувальні матеріали з гофрокартону — це екологічність, якість та надійність, а з   Каміпак — це можливість створення замовлення “під ключ”, яке зробить Вашу продукцію впізнаваною та абсолютно індивідуальною.

Головна функція, яку повинна виконувати коробка для піци — це захист продукту від механічних пошкоджень та акумуляція тепла, аби піца дісталася до замовника такою ж теплою та ароматною. Саме тому для виготовлення упаковок для піци в компанії Каміпак використовують щільний тришаровий картон, який володіє наступними властивостями:

  • висока щільність, що мінімізує можливість деформації страви під час транспортування;
  • низька теплопровідність, що дозволяє утримувати сталу температуру;
  • спеціальне покриття для захисту упаковки від вологи;
  • надійна фіксація

Як правило, коробка для піци — це цільна конструкція з відкидною кришкою. Для більшої зручності та швидкої збірки, на коробку наносяться перфорації по лініях згину. Це додає надійності гофротарі та дозволяє оперативно та без затримок обслуговувати клієнтів. 

Картонні коробки для піци від Каміпак можуть бути адаптовані під різні форми та розміри. Найчастіше використовуються упаковки з прямими та скошеними кутами. Оскільки щойно приготована піца виділяє багато вологи, упаковки з гофрокартону виготовляють з вентиляційними отворами різної форми, що дозволяє уникнути розмокання картонної коробки під час транспортування.

Виготовлення картонних коробок під ключ від Каміпак — це можливість створення ідеальної упаковки для Вашої продукції. Проектування за індивідуальними розмірами, створення оригінального дизайну з нанесенням зображень — все це дозволяє зробити Ваш продукт цікавим та впізнаваним. Адже, стилізація упаковки — це прекрасний варіант брендингу, на картоні легко виконувати друк або тиснення, наносити логотип чи яскравий малюнок.Картонна коробка — це чисте полотно, яке в компанії Каміпак можуть перетворити на візитну картку Вашої компанії.

Доступна та якісна картонна коробка від Каміпак — прекрасне рішення для пакування та транспортуванн піци. За достатньо невисоку ціну Ви отримуєте якісну та надійну упаковку, яка може стати прекрасним рекламним інструментом, що виділить Вашу продукцію серед конкурентів. До того ж, пакувальна тара з гофрокартону — одна з найбільш екологічних, адже легко піддається вторинній переробці та повністю розкладається, на відміну від інших популярних пакувальних матеріалів. 

Якщо Ви бажаєте замовити якісні картонні коробки для піци від виробника — компанія Каміпак до Ваших послуг. Доступні ціни, надійність та відповідальність були і залишаються головними принципами нашої роботи. 

З асортиментом продукції Ви можете ознайомитися у нашому каталозі, а менеджери Каміпак завжди готові надати консультацію та організувати підтримку протягом всього часу замовлення оформлення та доставки товару.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE