«Клуб 4 лапи для собак» — корм, на якому виростає здоровий улюбленець

29 июня 2020, 10:50 |
«Клуб 4 лапи для собак» — корм, на якому виростає здоровий улюбленець

 

Пошуки якісного корму для улюбленого вихованця часто забирають у собаківників багато часу і сил, адже потрібно вибрати те, що сподобається улюбленцю і в той же час буде містити всі необхідні елементи. Багато хто зупиняє свій вибір на такому варіанті, як клуб 4 лапи для собак, оскільки у нього є кілька важливих переваг.

Цей корм виготовлений на високотехнологічному обладнанні з високоякісної сировини і містить необхідні для повноцінного розвитку тваринного мікроелементи і вітаміни. Різні раціони призначені для собак дрібних порід, середніх і великих. Також окремі меню розраховані для активних собак, цуценят до 6 місяців і старше, є і гіпоалергенний корм. Крім того, завдяки підвищеному вмісту високоякісного білка і невеликої кількості жирних компонентів, такий раціон дозволить підтримувати м'язову масу і запобігти появі зайвого жиру. Всі покупці відзначають приємний природний запах, високий вміст м'яса.

Корми Клуб 4 лапи для улюблених вихованців в повній мірі відповідають вимогам, які пред'являються до продукції класу преміум. А по ряду критеріїв (м'ясні продукти в складі на 1 місці, ступінь деталізації складу, використання натурального консерванту, наявність унікальних добавок, профілактичних раціонів) їх можна віднести до класу супер-преміум. При цьому в даному сегменті корми відрізняються найкращою ціною.

Відповідальному собаківникові буде приємно дізнатися, що все рецептури розробляються командою фахівців в області харчування домашніх тварин. Сьогодні якість продукту оцінено голландським інститутом «Kennel De Morgenstond», що спеціалізується на годуванні чотириногих вихованців. На високу оцінку удостоїлися смакові якості корму та його гарне засвоєння.

В основі всіх кормів в лінійці — м'ясо та продукти тваринного походження, тваринні жири, рис, кукурудза, пшениця, рослинне масло, екстракт рослинного білка, клітковина бурякова. У складі кормів Club 4 міститься найвищий відсоток білка і м'ясних інгредієнтів в сегменті преміум, а також вітамінно-мінеральний комплекс, збагачений поліненасиченими жирними кислотами Омега-3 і Омега-6, які необхідні улюбленцю.

Але найголовніше — собакам таке харчування дуже подобається, вони їдять корм із задоволенням, залишаючисяздоровими і активними багато років. При цьому важливо правильно підібрати різновид і не перегодовувати вихованця. 

 

Від редакції: У цьому розділі публікуються матеріали сайтів-партнерів.
Редакційна позиція може не збігатися з думкою авторів опублікованих матеріалів.
Відповідальність за достовірність фактів, викладених у публікаціях, несуть їх автори.Реклама
BINANCE
Сollaborator