Де найвигідніше купувати меблі в інтернеті

9 января 2018, 17:14 |
Покупка меблів, будь то односпальне ліжко або модульна кухня - це завжди непросте заняття, яке вимагає від споживача не тільки очевидних вкладень, а й аналізу доступних пропозицій.

Якщо все зробити правильно, обрана вами покупка буде радувати своєю якістю довгі роки, вписавшись у виділений бюджет.

За останні кілька років онлайн ринок в нашій країні привернув мільйони споживачів, в прогресії підвищуючи продажу і грошовий обіг. Купують в глобальній мережі і меблі. Які поради можна дати тим, хто хоче заощадити, а не пожертвувавши якістю й купити саме те, що він шукав?

В першу чергу, рекомендується відвідувати сайти тільки офіційних представників виробників або торгових домів, які працюють взагалі без посередників. Це дасть можливість уникнути націнок і прихованих комісій, відкриє доступ до розширених каталогів, офіційним гарантіям, зручними умовами повернення й обміну. Одним з таких сайтів є интернет-магазин торгової марки «КЛен», за посиланням https://klen.ua/.

Кровати

По-друге, краще відвідувати ті сайти, в яких є магазини або меблеві салони в вашому місті. Знову виграють найбільші торгові доми - в уже згаданій вище компанії, наприклад, працюють представництва в 3 містах по всій Україні, а також дилерська мережа. Відвідування салону дозволить не тільки уважно вивчити зовнішній вигляд моделей з каталогу, але помацати руками тканини, посидіти або навіть полежати на меблях, в загальному, зробити все, щоб підсумковий вибір став правильним у всіх відносинах.

Не радимо поспішати - уважно звіряти розміри. Якщо вас цікавить, наприклад, ліжко, потрібно врахувати не тільки зовнішні габарити меблів, але і розмір спальної поверхні, щоб матрац підійшов їй аж до сантиметра. Ліжка від компанії КЛен доступні за посиланням https://klen.ua/krovati/. Якщо ви вибираєте модульну систему, враховуйте подальшу установку побутової та цифрової техніки, щоб все виглядало естетично, а функціональність не постраждала. Порівняйте доступні матеріали і варіанти обробки. Знову ж, не завадить відвідати шоу-руми або салони компанії в вашому місті.

Нарешті, стежте за новинами великих магазинів, акціями та розпродажі. В період міжсезоння багато моделей можна купити за хорошою знижкою. Під час акцій, приурочених до свят або «чорної п'ятниці», меблі також можна придбати на привабливих умовах. Якщо магазин пропонує спеціальні умови для постійних клієнтів, накопичувальні знижки або доступи до закритих розпродажів при наявності картки лояльності - не полінуйтеся взяти участь в подібних програмах.

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator