Як правильно вибрати чоловічу вишиванку?

20 мая 2022, 17:59 |
«Купити вишиванку чоловічу» не менш частий запит, ніж купівля жіночої вишиванки.

Чоловіча вишиванка – річ універсальна, її можна одягнути на офіційні заходи, на свята, або просто – у звичайний день під настрій. Вона чудово виглядає і з класичним костюмом та з неформальними джинсами. Так вишиті сорочки легко стають елементом сучасної моди та не втрачають своєї актуальності. Крім того, це не просто річ – у ній прихована історія та ментальність народу, що робить вишиванки ще ціннішими. До речі, популярність чоловічої вишиванки у ХІХ столітті повернув Іван Франко, який віддавав перевагу виключно сорочкам із національним орнаментом.

На що потрібно звернути увагу, вибираючи чоловічу вишиванку?

Звичайно, перше, на що ми звертаємо увагу, перед тим як купити чоловічу вишиванку – це візерунок. Звичайно, у чоловічих моделях переважають геометричні візерунки та орнаменти: ромбики, зигзаги, хрестики, перехресні лінії виглядають мужньо та стримано. Якщо Вам подобається рослинний орнамент – можна вибрати дубові листочки, що символізують чоловічу силу. Або шишки хмелю асоціюють із молодістю, радістю, холостяцьким життям. https://kram.kr.ua/choloviki/akchiyn-icholoviky


Вишиванки чоловічі стриманіші також у колірній гамі. Зазвичай це поєднання двох кольорів – червоної та чорної, золотистої чи кавової з темно-коричневою, блакитної з темно-синьо. І для любителів чогось особливого інтернет-магазин Крамниця вишитого одягу може запропонувати оригінальні варіанти. Найпопулярніша – чорна чоловіча сорочка, вишита білими нитками, або взагалі біла сорочка, вишита гладдю та технікою виколювання. Такі сорочки дуже підходять стильним чоловікам, вони підкреслюють індивідуальність та добрий смак. https://kram.kr.ua/choloviki/

Останній критерій – крій та тканина. На перший погляд – це просто, але є нюансів багато. Яким має бути комірець – стійка чи відкладний? Варто вишивати рукави чи це годиться лише для жіночих вишиванок? Яку тканину вибрати – натуральну чи синтетичну? Як правильно вибрати розмір сорочки?

Інтернет-магазин Крамниця вишитого одягу допоможе Вам визначитися з усіма деталями, адже тут можна купити вже готову чоловічу вишиванку, відкинувши всі сумніви та коливання. Наші майстри запропонують тканину, фасон, нитки. Ми пропонуємо сучасну інтерпретацію старовинних фасонів, що дозволяє вибрати вишиванку, яка буде виглядати стильно в будь-якій життєвій ситуації.

Повний каталог готових вишиванок можна переглянути тут – https://kram.kr.ua/ Ми робимо доставку в будь-яку точку світу. Звертайтесь!

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator