Заточка манікюрних інструментів

12 апреля 2017, 14:42 |
Так як обробляється кожна частка міліметра, знадобиться тривалий час, щоб привести в порядок весь інструмент. На одній одиниці манікюрного комплекту допускається виконувати 30-35 заточек.

Багато з нас знають, що коли інструмент затупився, його слід заточити. Насправді обробка може знадобитися відразу після придбання манікюрних аксесуарів: щипців, ножиць, кусачок, пушер.

Тупі краї ріжучих поверхонь приносять безліч неприємностей для клієнтів: натяг і обрив кутікульної шкіри, поява задирок, порізи через надмірне застосування майстром манікюру зусиль для досягнення бажаного результату.

Термін служби інструментів залежить від частоти їх використання. Якщо виконувати самостійно манікюр на дому, вони прослужать більше року, а в салоні з щоденним потоком клієнтів - близько 3-х місяців або трохи більше. Впливає на цей термін і ціновий фактор: брендові вироби, зроблені зі сталі високого ступеня зносостійкості, будуть довше залишатися гострими в порівнянні з бюджетними моделями.

Коли працювати інструментом неможливо

Манікюр, педикюр бажано робити не рідше, ніж раз на два тижні. Покажемо на прикладі щипців, які симптоми вказують на необхідність їх заточування.

а) Наявний або з'явився люфт (визначається наявністю стуку металевих деталей в закритій позиції, якщо злегка покачати ручки інструменту).

б) Щипчики функціонують дуже туго. Коли вони виявляються розробленими, то починають замість зрізу захоплювати і тягнути кутикулу до її розриву. Досить додати гостроти робочій зоні, щоб проблема зникла.

в) Зворотна дія - ручки виявляються розхитаними, при цьому неможливо швидко і якісно захопити шкіру. Правильна робота полягає в наступному: ручки щипців не повинні опускатися самі або вимагати значних зусиль для роботи.

г) Наявність зазору між кромками, що визначається переглядом на світлі.

д) Наявне після продажу або отримане в результаті обробки якість заточування, виражене в наявності зубчастих країв у розрізаного щипчиками поліетиленового пакета.

Способи здійснення заточки

1. Станочная обробка проводиться в кількості 8-12 разів на одному інструменті, виконується оперативно, не спроможна пошкодити манікюрний виріб. Вона прибирає дрібні щербини, формує потрібну гостроту і рівність країв ножиць, щипців. Обладнання включає в себе верстат для заточування, алмазне коло, полірувальний аналог, шайбу з войлоку.

2. Індивідуальна робота виконується алмазним кругом з допомогою мікроскопа. Новачок здатний випадково зіпсувати леза, а професіонал зробить заточку краще, ніж верстатну. Так як обробляється кожна частка міліметра, знадобиться тривалий час, щоб привести в порядок весь інструмент. На одній одиниці манікюрного комплекту допускається виконувати 30-35 заточек.

Хорошим результатом роботи можуть похвалитися тільки манікюрні пилочки? Маленькі ножиці замість обрізання нігтів залишають на їх краях нерівні, ніби обламані сліди? Пушер не справляється з кутикулою? Щипчики замість рівного відрізання розтягують утримувану шкіру? Пора звернутися до майстра із заточування.

А для красивого і сучасного манікюру (педикюру) звертайтеся в салон «Пилочка» (Київ) https://pilochka.kiev.ua/

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator