Чоловічий ремінь – як вибрати стильний і комфортний аксессуар

15 января 2018, 19:26 |
У гардеробі чоловіка, навіть якщо це стильний, що стежить за модними тенденціями людина, небагато речей, здатних надати образу ексклюзивність та оригінальність.
Чоловічий ремінь – як вибрати стильний і комфортний аксессуар

 

Саме тому необхідно грунтовно підходити до вибору аксесуара. Слід враховувати, що чоловіча мода більш консервативна в відміну від стрімкої і феєричною жіночої. Гардероб чоловіка оновлюється рідше, кожна річ підбирається максимально акуратно. Давайте розберемося, як вибрати чоловічий ремінь.

У стародавньому світі наявність пояса у чоловіка вказувало на його статус, приналежність до багатого стану, в ньому зберігали гроші, цінні речі. Особливе значення мав ремінь для лицаря – це був символ честі і доблесті, а втрата цієї деталі образу прирівнювалася до сорому. Сьогодні придбати ремінь може кожен, проявивши при цьому індивідуальність, почуття смаку і стилю. Головне, розуміти, як вибрати ремінь і грамотно вписати деталь в діловій або повсякденний образ. Ремінь в сучасному світі моди – це більше декоративна деталь образу, так як підібрані за розміром штани, незалежно від стилю і фасону, тримаються на фігурі без додаткових деталей.


Основні види ременів

Як правило, модельєри виділяють три основних види чоловічих ременів: класичний, неформальний (кежуал) і спортивний. Відрізнити пояса досить просто, просто запам'ятайте кілька принципів: ремені класичної групи – форма виконана в стилі мінімалізм, забарвлення стримані, відсутні зайві деталі; ремені неформальної групи – виконані у вільному стилі, допускаються оригінальні форми, яскраві кольори; ремені спортивної групи – виконані з каучуку, тканини або гуми, підбирають такі ремені до джинсів або спортивному одязі і обов'язково ховають під футболку або светр. Образ чоловіка, незалежно від стилю, передбачає стриманість, оптимальний вибір – пряжка простої форми, без зайвих деталей. Кожен чоловік повинен дотримуватися головного філософського напряму в одязі – мінімалізм.

Сьогодні в модних магазинах чоловічих аксесуарів можна підібрати ремінь до штанів з двома видами пряжок: на зворотному боці якірець, в цьому випадку на поясі необхідні отвори; з затискачем – довжина чоловічого ременя регулюється за допомогою спеціального механізму, на поясі немає отворів. Погодьтеся, що сьогодні знайти красивий, дорогий ремінь не складає труднощів, але вибрати ремінь для чоловіка, який відповідає всім побажанням, - справжнє випробування. Перш за все, потрібно визначити, з якою метою ви купуєте аксесуар. Якщо пояс буде виконувати найпростішу функцію підтримувати штани, можливо, всі рекомендації експертів не будуть потрібні.
 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator