Юридичні послуги від адвокатської компанії «Слинько та партнери» професійно та оперативно!

22 февраля 2018, 18:19 |
Професійні юридичні та адвокатські послуги.
Юридичні послуги від адвокатської компанії «Слинько та партнери» професійно та оперативно!

 

У зв’язку із нестабільністю та змінами, що відбуваються в Україні, держслужбовці та очільники підприємств, а також суб’єкти малого бізнесу знаходяться у зоні ризику. Через надмірну резонансність кримінальних проваджень у справах корупції та постійне ускладнення і зміни у податковому законодавстві постає потреба у юридичних послугах адвоката, який забезпечує захист та безпеку. Адвокатська компанія «Слинько та партнери» надає правові послуги slinko.com.ua/ у таких пріоритетних напрямках:

  1. Вирішення податкових спорів суб’єктів бізнесу та держави;
  2. Захист у кримінальних провадженнях та при звинуваченні у несплаті податків, корупційних та посадових правопорушеннях.

Наші фахівці з 25-річним досвідом роботи допоможуть вибудувати захист у кримінальному процесі, а саме:

  1. Нададуть детальні консультації;
  2. Проаналізують матеріали провадження та спрогнозують подальші дії;
  3. Складуть документацію, необхідну для захисту;
  4. Оскаржать бездіяльність, дії та рішення сторони обвинувачення.

У керівників установ та приватних підприємців через постійні законодавчі зміни часто виникають помилки, які призводять до перевірок, штрафів, а в кінцевому результаті — до податкових спорів. Прагнучи продемонструвати активність та високу результативність роботи, органи слідства звинувачують фізичних та юридичних осіб у несплаті податків. Адвокати компанії «Слинько та партнери» готові підготувати та обґрунтувати у суді юридичну позицію і простежити за діями підзахисного. Незалежно від стадії провадження Ви отримуєте якісну підтримку професіоналів.

Працівники юридичної компанії надають допомогу у вирішенні питань щодо податкової сфери, наприклад, у обранні приватними підприємцями і юридичними особами системи оподаткування, що стане найбільш доцільною. Ми здійснюємо планування та оптимізацію цієї системи, оцінку податкових ризиків при укладанні угод. Ми допоможемо надати обґрунтовану відповідь на запит щодо отримання документів або інформації, оскаржити відмову у прийнятті декларації, супровід перевірок та оскаржити рішення ДФС.

Завдяки нашому досвідові та досконалим знанням специфіки діяльності органів охорони права громадяни та компанії убезпечують себе від незаконних дій вказаних структур та виявляють допущені ними порушення. Завдяки висококваліфікованим спеціалістам, серед яких є науковці, ви отримаєте правову допомогу у будь-якому регіоні України.

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE