3 умови для отримання вигідного кредиту під заставу нерухомості

11 августа 2016, 10:26 |

Сьогодні отримати кредит під заставу нерухомості може кожен громадянин України. Для цього не обов’язково надавати велику кількість справок та документів. Кредит під заставу нерухомості без підтвердження доходів є одним з самих розповсюджених видів кредиту.

Приватна компанія AFA займається кредитною діяльністю під заставу житлової та комерційної нерухомості. За довгі роки роботи кредитор завоював довіру клієнтів та зарекомендував себе в якості лояльної та надійної компанії.

Для того щоб отримати вигідний займ під заставу нерухомості в компанії Advance Finance Alliance знадобиться мінімальний пакет документів. Професіонали своєї справи зробили огляд необхідних умов для отримання великої суми грошей за короткий проміжок часу.

Що необхідно мати, щоб отримати вигідний кредит:

  1. Для того щоб отримати займ під заставу нерухомості, в першу чергу треба бути володарем нерухомості, яка придатна для застави. Її стан і віддаленість від міста має вплив на її оціночну вартість. Також на її оцінку має вплив район, в якому розташована нерухомість.

  2. При підписанні договору обов’язковою умовою є надання документів на вимогу кредитора. У випадку з компанією Advance Finance Alliance пакет документів буде мінімальним. Кредитор вимагатиме від клієнта лише паспорт резидента України, ІНН, документи про підтвердження права власності на нерухомість. Додатковою умовою може буди надання копії паспорту дружини або чоловіка, якщо клієнт перебуває в шлюбі.

  3. Компанія не вимагає показників про прибуток, а також перевірки кредитної історії. Всі ці бюрократичні моменти роблять процес оформлення та підписання договору занадто складним.

Спрощена процедура надання документів дає змогу отримати кредит під заставу нерухомості кожному, хто має гостру потребу в грошах. При цьому важливою умовою є впевненість клієнта в спроможності виплатити кредит до закінчення строка дії договору, інакше існує ризик втрати майна. Добросовісна компанія зацікавлена в тому, щоб кожний клієнт успішно закрив свій борг та в майбутньому, при потребі, знову звернувся до цієї компанії.

Де краще взяти кредит під заставу квартири або дому кожен вирішує для себе сам. Єдиною умовою вигідного кредиту є вібир надійного, лояльного та прозорого кредитора, який гарантує поважне відношення до клієнта та дотримання усіх умов, прописаних у договорі. Тому, перед тим як обрати компанію, необхідно детально ознайомитись з її діяльністю, сертифікатами та ліцензіями.

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator