Страхування транспорту – це життєва необхідність

16 сентября 2015, 11:50 |
З урахуванням того, що потік автотранспорту з кожним днем стрімко збільшується, збільшуються ризики аварій. Щоб захистити себе від переживань, і гаманець від непередбачених витрат, відразу невідкладно виберіть надійну страхову компанію.

Ви власник автомобіля. З урахуванням того, що потік автотранспорту з кожним днем стрімко збільшується, збільшуються ризики аварій. Щоб захистити себе від переживань,  і гаманець від непередбачених витрат, відразу невідкладно виберіть надійну страхову компанію. Страхові компанії пропонують кілька варіантів страхування вашого авта. Одним з них є КАСКО. Це вид страхування, який, допоможе вам у вирішенні питань пов'язаних з неприємностями вашого автомобілями. Такими можуть бути: ДТП, викрадення, стихійне лихо, самозаймання, пошкодження автомобіля через неякісні доріги. Страхування транспортних засобів  - це життєва необхідність в наш час. Для того щоб зробити розрахунок страхового полісу не обов'язково відразу бігти в страхову компанію. Попередню вартість страхового договору можна розрахувати в онлайн режимі не виходячи з дому. Скориставшись каско онлайн і ввівши необхідні дані (тип машини, марку, середньоринкову вартість машини, франшизу, термін договору, порядок оплати, умови експлуатації автомобіля, вік водія) ви відразу побачите розрахунок вартості страхового внеску. Звернувшись, після розрахунку в страхову компанію, ви позбавите себе від багатьох проблем.

Запорука вашого спокою надійна страхова компанія

На сучасному ринку страхових послуг багато компаній які надають послуги страхування. Такі як – страхування життя, здоров’я, працездатності, володінням, користуванням, і розпорядженням майном, відшкодуванням страхувальником заподіяної ним шкоди третім особам або їх майну. Страхові компанії здійснюють обов’язкове і добровільне страхування. Як правильно зробити вибір? Головне - скористайтеся послугами інтернету, і порівняйте декілька варіантів страхових полісів різних компаній. Не треба відразу кидатися на дешевий поліс, це ще не показник. Вивчіть громадську думку, запитавши своїх знайомих і товаришів по службі. На сьогоднішній день інформація про невиплати, судових конфліктах, поширюється дуже швидко, тому не складно з'ясувати яка репутація у компанії. Дуже уважно прочитайте договір страхування, звернувши увагу на причини відмови та обмеження у виплаті, винятки із страхових випадків, розрахунок вартості страхового відшкодування та строки прийняття рішень, за якими страхова компанія зробить виплату. Закінчивши дослідження, ви обов'язково знайдете, ту компанію http://ugic.com.ua, яка і буде еталоном надійності і підтримає вас у важкій життєвій ситуації, стане запорукою вашого спокою.

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator