Інтернет-послуги страхування майна

17 января 2016, 09:23 |
Хоч страхування не може запобігти неприємному випадку, який спричиняє шкоду нерухомому майну, але воно допоможе знизити фінансові втрати. Використовуючи інтернет-сервіс, сьогодні страховий договір у режимі онлайн можна укласти на ресурсі компанії «ВУСО».
Інтернет-послуги страхування майна

Хоч страхування не може запобігти неприємному випадку, який спричиняє шкоду нерухомому майну, але воно допоможе знизити фінансові втрати. Використовуючи інтернет-сервіс, сьогодні страховий договір у режимі онлайн можна укласти на ресурсі компанії «ВУСО».

Які об‘єкти нерухомості можна застрахувати

Причиною виникнення шкоди можуть бути пожежа або затоплення, небажані дії сусідів, проникнення злодіїв та інші випадки. Щоби відшкодувати спричинені ними збитки, громадяни мають можливість застрахувати приватний будинок або квартиру, внутрішню та зовнішню обробку приміщень та фасаду, а також особисті речі, технічні засоби, інше майно усередині. Одночасно можна застрахувати власну відповідальність за спричинення шкоди сусідам.

Крім житла можна застрахувати приміщення нежитлового призначення – торгівельні, складські, виробничі. Є можливість включити у договір також обладнання та майно, яке розміщене у вказаному об‘єкті.

Особа може укласти страховий договір на нерухоме майно, яке належить їй на основі права власності або знаходиться у розпорядженні як орендоване. Збільшить фінансову безпеку власника страхування нерухомості у разі внесення її у заставу під отримання банківського кредиту.

Вартість поліса

В залежності від вибраного пакету, терміну та страхової суми, у яку оцінюється вартість майна, можна розрахувати вартість страховки. На сайті vuso.ua розміщено зручний калькулятор, який дозволяє клієнту компанії самостійно зробити попередній розрахунок.

Термін страхування не перебільшує 12 місяців. Відносна вартість полісу за один місяць зменшується при більшому терміні. Короткочасну місячну страховку вигідно оформити власникам майна на час відсутності, наприклад при плануванні поїздки з метою відпочинку на протязі відпустки. З використанням сервісу онлайн-страхування оформлення полісу можна зробити у найкоротший час.

Умови отримання виплат

Розмір відшкодування, яке виплачується у разі страхового випадку, залежить від розміру шкоди, яка була спричинена, а також суми договору. Якщо майно було повністю втрачене, виплати дорівнюють страховій сумі, з якої вираховується франшиза. При ушкодженні виплачують кошти, які достатні для відновлення. Консультацію по вибору пакету страхування та розрахунків вартості полісу,а також суми виплат у різних випадках можна отримати у телефонному режимі у спеціаліста СК «ВУСО».
 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator