Вічна пам'ять в граніті

23 июля 2020, 17:31 |
Пам'ять про померлу кохану людину навічно зберігається в серцях близьких і в пам'ятниках на їх могилах.
Вічна пам

 

Замовляючи пам'ятник в гранітних майстерень, ви не просто купуєте кам'яну брилу, а відтворює художній образ померлого, який буде зберігати ваші почуття до нього довгі роки, десятиліття і століття.

 

Вибір форми, розміру і композиції

Вибрати форму, розмір і композицію надгробного пам'ятника згідно з особистими побажаннями замовника завжди допоможуть дизайнери-художники з виготовлення пам'ятників в Ужгороді. Також можна скористатися електронними каталогами гранітних майстерень.

Мінімальний стандарт гранітної таблички – 80/40/5. Класичний пам'ятник розміром 100/50 з товщиною 5, 8 10 і більше сантиметрів виглядає масивніше і красивіше. Монументальний пам'ятник розміром 120/60 і вище дозволяє об'ємно і красиво вирізати барельєф покійного.

 

Деталі оформлення пам'ятника

Для художнього оформлення пам'ятника найчастіше гравірують портрет покійного, який може бути чорно-білим або кольоровим, а також виготовленим за допомогою цифрової фотодеколі. Великий вибір декоративного дизайну, наприклад, шрифту, епітафії, кольору, віньєтки, малюнка, дозволяє виготовити ексклюзивний пам'ятник. Художні роботи виконуються вручну професійними художниками, граверами. Граніт добувається на кар'єрі, потім розрізається на плити потрібного розміру, полірується на величезних професійних верстатах, після чого поверхня виглядає як дзеркало. Якщо в майстерні немає цього обладнання, проводиться ручне полірування.

творюючи авторський пам'ятник, застосовується технологія фігурного різання скла, ручна ковка декоративних елементів з металу, композиція могильної плити в вигляді арки, вітрила, колони. Роботи із створення пам'ятників – це творчість. Відроджуючи традиції меморіальної архітектури, дизайнери-художники повертають створення пам'ятників в ранг мистецтва.

 

Оформлення замовлення

Перш ніж замовити і приступити до виготовлення надгробків, рекомендується зателефонувати або звернутися особисто в майстерню по їх виготовленню і порадитися про те, який граніт краще для виготовлення пам'ятника. Експерт, виходячи з побажань і засобів клієнта, розробить план виготовлення, залежно від того, буде це скромний пам'ятник або неповторний комплекс. При необхідності виїде на місце поховання, розповість, як і коли будуть проходити роботи по установці. При обопільній згоді укладається контракт. 

 

Від редакції: У цьому розділі публікуються матеріали сайтів-партнерів.
Редакційна позиція може не збігатися з думкою авторів опублікованих матеріалів.
Відповідальність за достовірність фактів, викладених у публікаціях, несуть їх автори.Реклама
BINANCE
Сollaborator