Якість пального UPG створює тренди на ринку автозаправок

11 января 2022, 09:56 |
У мережі АЗК UPG, якість пального стоїть на першому місці в пріоритетах її роботи, і при цьому мережа автозаправок стає законодавцем трендів, соціальної відповідальності, а також рівня сервісу.

Вся справа в тому, що більшість автолюбителів при виборі автозаправної станції, на якій вони будуть постійними клієнтами, ставлять перед такою певні вимоги. У більшості випадків вони збігаються, і тому українські мережі АЗК у боротьбі за клієнтів беруть участь у негласному змаганні з якості сервісу на автозаправках. Що ж до мережі UPG, якість пального у якої позиціонують як найголовнішу перевагу, то з кожною новою відкритою автозаправкою, стратегією компанії є підвищення рівня сервісу. Зокрема, на нещодавно відкритому автозаправному комплексі UPG у Кременчуці, окрім якості пального, клієнти можуть розраховувати також і на найвищий рівень сервісу.

 

Клієнт-сервіс для клієнтів нової заправки UPG у Кременчуці

На новій АЗК мережі UPG, яка відкрилася у Кременчуці на вулиці Київській, згідно з задумом ніколи не буде черг, бо тут працює справді велика кількість колонок – 16 штук. Що ж до асортименту на цій автозаправній станції UPG – якість пального тут, як і на всіх інших заправках мережі, суворо контролюється, а клієнтам традиційно пропонується бензин А-92, А-95, брендовий UPG-100, а також дизпальне.

Багатофункціональність даного нового автозаправного комплексу полягає зокрема у тому, що:

  1. Це справді велика автозаправка, де передбачено чимало колонок.
  2. Супутні товари завжди можна купити в спеціальному магазині, що працює за форматом duty free.
  3. Фірмовий ресторан Vivo Cafe завжди в нагоді тим, хто хоче перекусити в дорозі – тут є як класичне меню АЗК, так і страви від шефа.
  4. Відомі фірмові кольори з елементами додаткового освітлення не дадуть випадково пропустити АЗК улюбленого бренду.
  5. У UPG подбали про те, щоб на прилеглій території всім бажаючим вистачило місць для паркування (у тому числі передбачені місця для паркування людей з інвалідністю.

Незважаючи на те, що новий автозаправний комплекс UPG у Кременчуці відкрився порівняно недавно, співробітники, які тут працюють, вже встигли взяти участь у різноманітних заходах, що відбулися за підтримки компанії UPG. Зокрема, співробітники нової заправки UPG разом зі своїми сім'ями, створили свою команду та взяли участь у благодійному забігу «Біжимо – щоб врятувати життя». Компанія UPG виступила партнером при організації цього заходу. Під час проведення забігу було організовано благодійний збів коштів, що призначаються для Полтавського обласного відділення дитячої онкогематології, де проходять лікування діти з усієї Полтавської області.

Мережа автозаправних комплексів UPG позиціонує якість пального своєю головною перевагою, а крім цьогозадає трени на ринку автозаправок. Причому не тільки щодо самого пального, а й модернізації своїх заправок, а також участі в соціальних проектах. Крім цього, дана мережа АЗК стала відома за рахунок свого високооктанового бензину UPG-100. Важливим моментом є те, що UPG-100 виготовляється без застосування будь-яких присадок і на 100% відповідає європейському стандарту якості. Насамперед такий бензин підійде потужним автомобілям, для яких стандартний А-95 не рекомендований.

 

Основні переваги UPG-100

  • Високе октанове число досягається у виробничому процесі за рахунок прямої перегонки. Для тих власників автомобілів, які стежать за тим, яке пальне вони заливають - це дуже важливо, оскільки різні домішки в бензині можуть вплинути на довговічність двигуна.
  • Використовуючи бензин UPG-100, можна бути впевненим у тому, що двигун працюватиме на повну потужність.
  • Крім того, високе октанове число в пальному – це запорука меншої витрати, і, відповідно, вищого рівня екологічності.

У компанії UPG якість пального – це той момент, якому приділяється найбільше уваги. Тобто такий підхід дає можливість реалізовувати пальне найкращої якості, яке на заправки мережі UPG потрапляє безпосередньо із заводу та проходить кілька етапів перевірок під час транспортування.

 

 
От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE