Як скласти меню на корпоратив

2 февраля 2024, 17:02 |

Корпоративна культура – це не тільки фірмові символи, кольори, стильний офіс та заходи з тімбілдінгу. Вечірки та прийоми – важливий спосіб підвищити дух, настрій колективу, допомогти встановити нові вигідні та особисті контакти, скинути напругу, поспілкуватись у більш неформальній атмосфері. Смачний заклад М'яса та справедливости за посиланням https://www.fest.delivery/product-category/meat_and_justice/ пропонує відмінні страви, котрі задовольнять найвибагливіших гостей.

 

Що необхідно врахувати

Досить складно вигадати таке меню, яке б підійшло усім. У великому колективі, особливо, коли очікується чимало гостей,  потрібно створити смачне, але нейтральне меню, щоб ніхто не залишився голодний. Варто включити до переліку:

  • Рибу;
  • Варіанти для тих, хто веде здоровий спосіб життя, веган або вегетаріанець;
  • Легкі салати;
  • Ситні м’ясні закуски;
  • Сири;
  • Овочеву нарізку, фрукти та інше.

Перелік досить великий, головне хоча б приблизно порахувати, скільки буде людей. Власними силами підготувати все необхідне буде дуже складно, для компанії понад 30 осіб. Краще замовити послуги кейтерингу. Досвідчені компанії, що не перший рік займаються обслуговуванням різних заходів, особливо корпоративів, добре знають свою справу та зможуть підказати.

Дуже популярними сьогодні є піца, суші та шашлики. Варто не зупинятись тільки на одному виді, бо його можуть вживати далеко не всі. Морепродукти та водорості часто є сильними алергенами, деякі овочі та фрукти – теж. 

Дієтичні страви важливо подавати в тому випадку. Коли ви знаєте: серед гостей можуть бути вагітні, люди з особливими потребами у їжі (діабетики, алергіки, ті, що недавно перенесли операцію а інші подібні категорії). Увага до них стане тільки плюсом до загального іміджу та рейтингу компанії.

Слід зазначити, що тип меню багато в чому залежить від місця проведення та умов. Власна локація дозволить організувати свято за всіма традиціями, а от подія у конференц-залі дещо звузить можливості. Тоді потрібно надати перевагу фуршету. Він базується на холодних закусках, бутербродах, салатах та іншому. 

На меню впливає формат проведення. Кава-брейк, святковий стіл, перекус у перерві на конференції або тематичний вечір – все це змінює перелік страв, їх особливості, види напоїв та організацію подачі радикально.

Не варто економити на якості продуктів. Створіть просте, але різноманітне меню з урахуванням популярних та доступних страв, які полюбляє більшість. Правильно підібрані напої не тільки додадуть смаку, але й зможуть більше його розкрити. Багато чого залежить від форми заходу, але м’ясні страви у різних варіантах завжди популярні. Холодні чи гарячі страви, закуски або повноцінне меню - можна вибрати будь-який варіант.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator

https://www.20khvylyn.com/ps/serv/bystryi-remont-iphone-se-s-garantiei-kachestva-i-po-dostupnoi-cene.html ::