Скільки коштуватиме буріння свердловини

3 августа 2021, 16:50 |

Для багатьох власників приватних будинків, дач є важливим питання, скільки буде коштувати буріння свердловини у Львові на воду. Розцінки на такі роботи залежать від багатьох факторів, в першу чергу, від геологічних особливостей місцевості та глибини залягання води. В кожній області України своя геологія, що впливає на вибір технології, швидкість процесу, продуктивність і трудовитрати. Всі ці фактори формують кінцеву вартість робіт.

 

З чого складається ціна

У випадку буріння гранітних порід, необхідно використовувати потужну установку, дорогу в обслуговуванні. До того ж, вона споживає велику кількість електроенергії.

Для буріння свердловини в легкому ґрунті (піщаному або глинистому), технологія передбачає застосовування менш потужного обладнання. В такому випадку витрати на облаштування такого вододжерела будуть нижчими.

В ціну свердловини входить оплата всіх етапів виконаних робіт та матеріалів, які були використані в процесі монтажу джерела.

На вартість послуги буріння на воду впливають наступні чинники:

  • геологічні характеристики місця встановлення свердловини, що впливає на особливості виконання робіт;
  • конструкцію, глибину;
  • види і кількість використаних матеріалів.

В ціну робіт також входять витрати на обслуговування техніки, придбання нових деталей і інструментів замість зношених, процедура визначення структури ґрунту в місці виконання робіт. Зазвичай виконавці облаштовують свердловини повністю з введенням об’єкта в експлуатацію, виконують гідравлічні випробування. Ці роботи також впливають на вартість.

 

Фактори, що впливають на вартість

Свердловина може мати різну конструкцію: одно-, двох- та трьохтрубну. Перший варіант найбільш популярний серед замовників. Другий сприяє збільшенню глибини буріння, третій використовується на промислових об’єктах.

По типу труб також ці гідротехнічні конструкції можуть бути різними, що теж впливає на формування ціни.

Відповідно до матеріалу виготовлення труби бувають:

  • пластиковими;
  • металевими;
  • металокерамічними.

Пластик відрізняється невеликою вагою, стійкістю до корозії. Метал витримує низькі температури. Металокераміка наділена всіма перевагами металу, захищеного з допомогою емалі. Вибір матеріалу здійснює замовник, який повинен розуміти, що економити при облаштуванні такого об’єкта не варто.

На сайті Послуги.UA ви можете вибрати бригаду, компанію чи окремих виконавців для проведення різноманітних будівельних робіт, включаючи буріння свердловин. Наявна в каталозі цього порталу інформація дозволить зробити правильний вибір, виконати роботи якісно, своєчасно, за прийнятними цінами.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.



Реклама
BINANCE