Що таке кредити для фізичних осіб та якими вони бувають

25 января 2023, 10:46 |
Кредити для фізичних осіб, які також часто називають особистими позиками, — це різновид незабезпечених займів, які можна використовувати для різноманітних цілей.

Наприклад, їх доволі часто беруть для консолідації боргів, оплати ремонту будинку, придбання техніки або покриття несподіваних витрат. Ці позики здебільшого пропонуються банками та різноманітними кредитними спілками. Зазвичай кредити для фізичних осіб невеликі — їхній розмір становить до 150 тисяч гривень.

Однією з головних переваг таких позик є те, що отримати їх досить просто. Зазвичай вони не є цільовими — ви зможете використовувати кошти так, як буде потрібно. Крім того, з їхньою допомогою можна консолідувати наявні борги, взяті під високі відсотки. Об’єднавши їх в один кредит із нижчою процентною ставкою, ви потенційно можете заощадити тисячі гривень на відсотках та швидше погасити борг.

 

Основні переваги 

До плюсів подібних кредитів варто віднести:

  1. Можливість застосування для різноманітних цілей. Наприклад, рекомендується скористатися позикою для оплати утеплення будинку, що призведе до зниження комунальних платежів. Також можна вкласти гроші в ремонт, що дозволить збільшити вартість будинку та потенційно спростити його продаж. 
  2. Відносно низька процентна ставка. Переплата невелика, особливо з урахуванням наявної інфляції. 
  3. Швидке затвердження. Зазвичай рішення про видачу кредиту займає всього декілька годин. 
  4. Можливість дострокового погашення. Завдяки цьому ви зможете погасити кредит тоді, коли вам буде зручно.
  5. Відсутність потреби в наявності довідки з роботи. Достатньо тільки паспорта та ідентифікаційного кода.

Подаючи заявку на кредит для фізичних осіб, важливо враховувати умови позики, зокрема процентну ставку, період погашення та будь-які комісії, пов’язані з програмою. Також необхідно вивчати та порівнювати ставки чи комісії від багатьох кредиторів, щоб переконатися, що ви отримаєте найкращу пропозицію.

Перш ніж подавати заявку на особисту позику, важливо перевірити свій кредитний рейтинг та історію. Якщо вони хороші, то ймовірність того, що схвалять кредит, буде значно вищою. Крім того, ви матимете право на нижчу процентну ставку. 

Загалом такі кредити — чудовий варіант для багатьох людей. Отримані кошти можна використовувати так, як необхідно. Наприклад, пройти процес лікування, купити новий автомобіль чи комп'ютер, потрібну побутову техніку, електроніку тощо. Однак важливо проводити деякі дослідження перед тим, як отримати позику, щоб знайти найкращу пропозицію. 

Якщо ви хочете взяти кредит у надійного партнера, варто звернути увагу на Банк Львів. Він пропонує вигідні умови та широкий асортимент програм для фізичних осіб або бізнесу. Ви можете отримати детальні консультації з усіх питань у менеджерів або самостійно ознайомитись з умовами кредитування на сайті фінансової організації.

 

 
От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE