Як отримати кредит на картку без довідки про доходи

28 ноября 2022, 12:23 |
Як отримати кредит на картку в МФО Moneyveo. Алгоритм дій. Переваги компанії з точки зору клієнта.
Як отримати кредит на картку без довідки про доходи

 

Життя доволі бентежне: той, хто ще вчора володів великими статками, сьогодні може лишитися «без копійки». Великою мірою цьому сприяє війна в Україні: знавіснілі рашисти лишили мільйони людей без домівки та роботи. Як же прогодувати сім'ю і звести «кінці з кінцями»? Звісно, треба шукати роботу. Але доки шукаєте, весь цей час потрібно купляти продукти та ліки, регулярно сплачувати комірне. На період безробіття потрібно взяти кредит. Але банки не дають гроші в борг неблагонадійним клієнтам – тим, хто не має роботи. Виходить замкнене коло? Але не все так безнадійно: вирішити ваші фінансові проблеми може кредит онлайн на картку Moneyveo, його видають всім, навіть пенсіонерам і безробітним.

 

Як оформити кредит на картку будь-якого українського банку

Для того, щоб оформити кредит, зайдіть на сайт цієї МФО і оберіть тип займу: «Смарт» або «Комфорт». «Смарт» – це онлайн-позики на суму від 500 до 22000 гривень терміном до 30 діб. Оформивши кредит «Комфорт», ви зможете взяти від 8000 до 22000 гривень терміном від 56 до 140 діб.

Алгоритм ваших дій такий:

  1. Оберіть тип кредиту, суму і термін, натисніть на кнопку «Оформити кредит»;

  2. Якщо є промокод, введіть його – так ви заплатите менше відсотків;

  3. Пройдіть ідентифікацію BankID або заповніть дані вручну;

  4. «Прив'яжіть» до сервісу картку будь-якого українського банку, дебетну або кредитну;

  5. Дочекайтеся, доки система перевірить ваш кредитний рейтинг і кредитну історію – на це піде декілька хвилин.

  6. Якщо ви отримаєте позитивне рішення (відобразиться на сайті та в смс), введіть код підтвердження в спеціальне поле – «підпишіть» ваш кредитний договір.

  7. Зачекайте декілька секунд – гроші будуть зараховані на вашу банківську картку.

 

Переваги отримання кредиту в Moneyveo

Щоб оформити кредит в МФО «Манівео», не потрібно вказувати контактних осіб, як це прийнято в інших мікрофінансових організаціях. МФО не вимагає вказувати поручителів, не телефонує вашим родичам, колегам або начальнику. Рішення по конкретній заявці приймається автоматично, на основі внутрішніх алгоритмів компанії.

Для оформлення кредиту вам буде потрібний мінімум документів: паспорт, ідентифікаційний код та безпосередньо сама банківська картка.

Процентна ставка вказується безпосередньо в договорі. В Moneyveo немає додаткових комісій та прихованих платежів.

Кожен новий клієнт компанії може оформити кредит під 0,01% в день терміном на місяць. Це гарна змога вирішити свої фінансові проблеми, нічого не переплачуючи. Особливо актуально це у наш важкий час.

Віддати борг МФО можна безпосередньо у них на сайті, через інтернет-банкінг свого банку або за допомогою терміналів самообслуговування. 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE