Як чисто прибрати в будинку або квартирі

28 декабря 2021, 17:59 |
Чистий будинок дозволяє кожній господині відчувати себе спокійно і впевнено.
Як чисто прибрати в будинку або квартирі

 

Думки про необхідність привести в порядок шафа або вимити вікна не будуть відволікати від повсякденних справ. Крім того, не доведеться червоніти в моменти несподіваних візитів гостей (друзі, родичі, сусіди).

Можна вдатися до послуг професіоналів і клининговая компания в Киеве швидко і якісно зробить прибирання у вашому будинку або квартирі. А можна все зробити самому.

Більшість господинь намагаються заздалегідь спланувати прибирання, так як вона вимагає тимчасових витрат. Іноді трапляються ситуації, коли навести порядок потрібно терміново. В обох перерахованих вище випадках доводиться задуматися, з чого найкраще почати прибирання. На прибирання будинку може знадобитися цілий день. Якщо ви зважилися на Генеральну — то зі швабрами, сміттєвими відрами, ганчірками, миючими засобами доведеться провести пару своїх вихідних.

Наявність всіх підручних засобів і побутової хімії під рукою дозволяють в будь-який момент взятися за справу. Рекомендуємо, щоб вдома завжди були:

  • зручна швабра;
  • пилосос (останнім трендом стали ручні універсальні моделі);
  • щітка для миття вікон;
  • м'які ганчірочки з мікрофібри;
  • відро;
  • губки;
  • побутова хімія для очищення посуду, сантехніки, побутової техніки, меблів, м'яких покриттів.

До вибору побутової хімії варто підійти дуже відповідально. Краще купувати професійні та екологічні засоби. Це дозволить уникнути псування поверхонь, виникнення алергічних реакцій.

 

Як почати прибирання будинку — ефективні поради

Знайдіть мотивацію. Коли нам несподівано дзвонять друзі або родичі і повідомляють про завтрашній візит, то сильно налаштовуватися на прибирання не потрібно. Цей процес відбувається сам собою, так як з'являється мотивація (бажання не здатися бруднулей, прагнення весело провести час без відчуття дискомфорту, інше). Не обов'язково кликати кожен раз друзів, щоб прибратися.

Як варіант, можна заохотити себе за виконану працю переглядом улюбленого серіалу, вечірнім походом в кіно, ресторан. Ресторан не тільки принесе задоволення, але і позбавить від необхідності готувати в цей день.

Ефективна стратегія — це прибирання по кімнатах. Якщо зіткнулися з труднощами, тоді почніть спочатку. Коли в голові безліч думок і складно зосередиться на чому небудь одному на допомогу приходить правило»правої руки». Просто увійдіть в кухню (вона найчастіше найбрудніша, забирає багато сил) і приступите до очищення зони, що знаходиться праворуч від вас. Поступово по колу вам вдасться навести порядок в цій кімнаті, приступити до другої.

Ще один варіант ефективного наведення порядку в будинку-це складання плану генерального прибирання. Можна заздалегідь скласти список. На листочок випишіть всі процеси, розділіть їх по зонах і тимчасових витрат. Цей метод дозволить уникнути ситуації, коли після протертого пилу і вимитих підлог почнуться розбиратися старі речі, рватися документи. Бруд зможе знову осісти на поверхнях.

Поєднуйте приємне з корисним. Можна скласти плейлист улюбленої музики, яка буде розташовувати до роботи. Інтенсивне прибирання зможе замінити похід у фітнес зал, допоможе скинути пару сотень зайвих калорій. Корисним стане прослуховування аудіокниги або розмова з подругою по телефону (в бездротових навушниках) під час прибирання.

Навчіться делегувати деякі процеси. Сміття можна попросити винести дітей, пилосос довірити чоловікові, а самій приступити до більш глобальних процесів. Варто відзначити, що в дитячих кімнатах діти (з 5-6 років) повинні вчитися забиратися самостійно. Скласти іграшки, протерти пил, підмести, вимити підлоги — все це можливо. Такий підхід не просто виховає самостійність, а й заощадить Ваш час на прибиранні будинку.

 

Рекомендації, які здатні полегшити любою прибирання

Витратьте один вечір на розбір шаф, ящиків, тумб. Уникнути захаращеності в будинку дозволить систематичне викидання непотрібного. Старі речі, які не одягалися більше 5 років потрібно продати, подарувати, віднести до церкви. Варіант» одягну, коли схудну « не спрацьовує в цьому випадку. Книги, які не читають можна віддати в бібліотеку. Застарілий сервіс з каструлями вивести на дачу.

Биті предмети і рваний одяг варто викинути. Такі дії не просто звільнять місце в шафах, гардеробних. Це дозволить очистити приміщення від запаху, мінімізувати скупчення пилу.

Варто пам'ятати, що щодня прибираючи за собою ви скорочуєте час на генеральне очищення приміщення. Досить протирати грубку після кожного приготування їжі, мити мийку перед сном, ванну після купання, викидати чеки відразу, гладити ліжку і одяг в той же день (а не складувати цілі гори). Всі перераховані вище дії займуть не більше 5 хвилин кожен день, але заощадять багато сил і часу під час генерального прибирання будинку.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE