Безпечний туризм з надійною страховою компанією ЕКТА: у чому переваги

13 мая 2021, 16:15 |
Від яких ризиків можна застрахуватися, вирушаючи у подорож за кордон. Що пропонує компанія ЕКТА.
страхова компанія ЕКТА

 

Сьогодні ситуація складається таким чином, що все частіше люди надають перевагу відпочинку за кодоном. Причому це стало не лише доступним, але й дещо дешевше, ніж відпочивати на курортах рідної країни. Багато туристичних операторів пропонують поїздки в різних напрямках до багатьох країн світу, що дає можливість зробити відпочинок різноманітним і повноцінним.

Вирушаючи у подорож за кордон, необхідно враховувати, що це все-таки чужа країна, і там також у будь-який момент можуть виникнути непередбачувані обставини. Тому перед поїздкою потрібно максимально себе убезпечити від неприємностей, застрахуватися від ймовірних ризиків.

 

Які страхові послуги надає страхова компанія ЕКТА у сфері туризму

Однією з надійних компаній, яка допоможе вам вирішити всі питання у разі виникнення будь-яких непередбачуваних обставин, є страхова компанія ЕКТА. Вона пропонує своїм клієнтам чимало страхових послуг у сфері туризму:

  • Страхування поклажі. Часто трапляється так, що особисті речі можуть загубитися в аеропорту, або затриматися. Саме від таких ризиків і страхується ваша поклажа.

  • Страхування відміни поїздки, в тому числі страхування на випадок відмови з боку готелів та інших неприємностей.

  • Медичне страхування. Передбачене на випадок захворювання або отримання трав. Слід зазначити, що майже всі країни вимагають наявність медичної страховки в обов'язковому порядку.

  • Страхування для заняття екстримом. Це підвид медичного страхування, який бажано оформляти тим, хто планує займатися екстремальними видами спорту, де є великий ризик отримання травм. Він значно дорожчий, ніж звичайне медичне страхування, але і страхові виплати відповідно значно більші.

 

Що ще слід знати

Більше інформації по оформленню страхових полісів у сфері туризму можна знайти на сайті. Тут можна також оформити страховку онлайн всього за кілька хвилин на будь-який термін, починаючи від одного дня. Послуги можно отримати по доступним цінам.

Компанія завжди дбає про безпеку та інтереси своїх клієнтів, тому надає якісні послуги в будь-якій країні світу, пропонує туристам самі необхідні страхові послуги і максимально швидко приймає рішення у випадку настання страхового випадку. З компанією ЕКТА ваша подорож стане комфортною і безпечною. Фахівці зроблять для цього усе можливе. Вам слід звертатися лише у надїйнї компанії, які мають великий досвід у сфері страхування. 

 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE