Фотосесія: ТОП 5 найкращих місць для фото

25 февраля 2021, 09:30 |

Для весільної фотосесії

Весільна фотосесія – один з найкращих моментів в житті кожної пари. Закарпаття має багато унікальних та вдалих локацій для проведення професійної весільної фотосесії. Серед великої кількості вдалих місць можна виділити найбільш популярні.

Територія санаторного комплексу «Деренівська купіль»

Локація знаходиться у передгір’ї Карпат. На території комплексу знаходиться славнозвісний дендропарк з колекцією з п’яти тисяч насаджень з усього світу! Для того, щоб замовити весільну фотосесію у комплексі «Деренівська купіль» зателефонуйте за номером: +380503381606. Вартість послуги весільної фотосесії на всій території комплексу становить: від 1 до 6 чол. – 4000 грн, від 7 до 10 чол. – 5000 грн, від 11 до 15 чол. – 6000 грн, понад 15 осіб – за кожні 5 осіб 750 грн. Паркінг машин під час весільної фотосесії безкоштовний і відсутній ліміт часу на фотосесію.

Фотостудія «Zoom studio»

Результат весільної фотосесії в студії – особливо вражає, коли за справу беруться професіонали «Zoom studio». Погода дуже часто може бути несподіваною для прогулянкових весільних фотосесій містом. Фотостудія є чудовим варіантом отримати якісні фото у стильно оформленій фотостудії.

Курортний комплекс «Верховина»  (Verkhovyna Medical & Wellness Resort)

Комплекс «Verkhovyna Medical & Wellness Resort» знаходиться на вершині гори висотою 260 м над рівнем моря, всього за 15 км від міста Ужгород в с.Кам’яниця. Унікальна локація розташована поряд із древнім замком, що колись слугував місцем зустрічі королів, вельмож та всесвітньо знаних митців і науковців. Навколишні природні красоти, ліс, чисте повітря і гірські панорами мають цілющу силу і є ідеальним місцем для весільної фотосесії.

Санаторій «Карпати»

Санаторій «Карпати – архітектурна перлина та один з найбільших відпочинкових комплексів Закарпаття. На території здравниці знаходиться чи не найкращий парк-дендрарій та старовинний замок австрійського графа Шенборна, якому вже кілька століть. Унікальна будівля тим, що досі знаходиться майже в первісному вигляді. Живописна карпатська природа на фоні замку є ідеальним місцем для творчості фотографів та створення казкової весільної фотосесії.

Адреса: паркова зона у с. Чинадієво недалеко від м. Мукачево (16 км.), а також від м. Ужгорода (56 км). Замовити фотосесію та дізнатись деталі можна за номером: 03131-7-33-07. Вартість фотосесії: 200 грн за 1 авто.

Бутик-готель «Villa P»

Локація розташована у будівлі історичної вілли, лише за 50 метрів від ужгородського замку. Будівля містить вісім апартаментів, автентичні гвинтові дерев’яні сходи, два холи, салон, оригінальний кам’яний винний підвал. Будівля складається з двох основних частин – старий особняк і веранда. Адреса: вулиця Капітульна, 22, Ужгород, Закарпатська область, Україна. Вартість фотосесії: 750 грн/год (До 5 осіб). Телефон для узгодження деталей: +38 (0312) 61 40 01.

Для сімейної фотосесії

Окрім перелічених вище локацій, для сімейної фотосесії або фотосесії вагітних ідеально підійдуть також лісові масиви, гірська місцевість з річками та озерами та сади, де багато зелених насаджень, квітів, тощо. Ця ідея також дуже сподобається активним дітям, які люблять різноманітні активні забави на вулиці. Найкомфортнішою локацією будь-яку пору року є «Zoom studio». В Ужгороді новорічна сімейна фотосесія для багатьох родин вже стала традицією. Команда «Zoom studio» подбали не тільки про задоволення від процесу фотосесії, а й про комфорт перебування в студії, який ідеально підійде, коли клієнтом є вагітна жінка або сім’я з малою дитиною. Окрім студії, можна замовити виїзну фотосесію й на інших не менш цікавих локаціях

Полонина Руна

Полонина Руна – це закарпатські альпійські луки. Це місце вражає своїм мальовничим пейзажем, різнотрав’ям та ідеальними фонами для фото. Локація ідеально підійде для сімейної зйомки на природі у форматі сімейного пікніка.  

Ботанічний сад

Ботанічний сад є привабливим місцем з унікальним зібранням флори з усього світу. В спеціально облаштованих оранжереях можна зробити фото серед рідкісних для України субтропічних та тропічних рослин. Влітку та весною неймовірні барви рослин створять неймовірну атмосферу, щоб зробити фантастичні кадри. Адреса: вулиця Ольбрахта, 6, Ужгород, Закарпатська область, 88000. Телефон для узгодження деталей: 03122 33592. Вхід для фотосесії вільний, але за попередньою домовленістю.

Ужгородський та Мукачівський замок Паланок

Обидва замки відкривають дуже красиві панорами на міста та стародавні мури, які зберігають у собі столітню історію та енергетику. Особливо красиво виглядають кадри на заході сонця, який створює особливий магнетизм та своєрідну атмосферу в поєднанні з кам’яними мурами замку. Вхідні квитки для фотосесії в Ужгородський замок – 20 грн з особи, в замок Паланок – 50 грн з особи.

Прогулянка центром міста Ужгород та Мукачево

Ужгород та Мукачево славиться своїми самобутніми вулицями, двориками і багатством історико-культурних пам’яток. Весною, коли розквітають сакури та магнолії, міста стають фотозоною для створення неймовірних сімейних і не лише фото, оскільки кожен бажає мати красиві фото і зберегти момент сімейного щастя на довгі роки життя.

Яблуневий сад, с. Сторожниця та «Chizay. Мала гора»

Це можливість не тільки влаштувати сімейну фотосесію, а й гарно провести час в колі сім’ї в ресторані посеред виноградників. Особливо красивою виходить дитяча фотосесія під час цвітіння і під час збору урожаю. Локація ідеально підійде для зйомок з дитиною та вагітних. Робити світлини у яблуневому саду варто саме весною, оскільки фото завжди виходять дуже яскравими і природними.

Окрім згаданих локацій, зараз набувають популярності фотозйомки у стилі прованс. Цікавим варіантом для таких фотосесій на Закарпатті є фермерське господарство «MERCY FARM». Тут можна створити певний сюжет, побігати довкола плантацій, а також зняти  гарну сімейну історію.

Для портретної фотосесії

Окрім згаданих вище локацій, для ідеальних портретних зйомок підходить найкраще студійна зйомка «Zoom studio», оскільки в ній є все необхідне для створення різноманітних світлових схем та реалізації можливостей фотографа. Окрім студії, ідеальні портретні кадри можна зробити на вулиці в стилі street-life вулицями міста, у картинній галереї або в торгових центрах. Головне – підходити до створення портретів творчо, креативно та не боятись експерементувати.

Звернувшись до команди професіоналів «Zoom studio» ви можете замовити виїзну фотосесію з професіоналом на будь-якій описаній локації і гарантовано отримати якісний результат та приємні емоції від фотосесії обраного вами виду зйомки. 

 

Від редакції: У цьому розділі публікуються матеріали сайтів-партнерів.
Редакційна позиція може не збігатися з думкою авторів опублікованих матеріалів.
Відповідальність за достовірність фактів, викладених у публікаціях, несуть їх автори.Реклама
BINANCE
Сollaborator