Харчові продукти оптом: цукор, сіль та інше за вигідною ціною

20 апреля 2023, 18:40 |
Чому купувати оптом вигідно. Перевірений постачальник харчових продуктів в Україні. Широкий асортимент товарів за демократичною ціною.

Оптові закупівлі продукції завжди вважалися раціональнішими та вигіднішими, оскільки дають можливість заощадити ресурс часу та грошей. На даний момент оптові продуктові бази дуже популярні не тільки для власників бізнесу, а й для звичайних людей. На тлі постійного подорожчання товарів споживачі роблять запаси продовольства на місяць, два або рік. Все залежить від термінів придатності тих чи інших товарів. Замовити якісні продукти оптом можна на сайті https://chudo-nyva.com.ua/catalog. Національний постачальник Чудо-Нива здійснює свою діяльність на території Рівненської, Житомирської, Тернопільської та інших областей України.

 

Актуальний асортимент продукції на оптових складах

продукти харчування оптомЗараз можна придбати абсолютно будь-які продукти оптом від виробника, у тому числі рідкісні та елітні. Але споживачів більше цікавлять звичні бакалійні товари, які вони використовують у своєму житті щодня. У каталозі Чудо-Нива Ви зможете купити цукор оптом, перейшовши за посиланням https://chudo-nyva.com.ua/catalog/bakalijna-lavka/cukor. Також пропонуємо якісну сіль оптом, з асортиментом якої можна ознайомитись на сторінці https://chudo-nyva.com.ua/catalog/bakalijna-lavka/salt. Найбільш популярними позиціями нашого асортименту є:

 • макарони (ріжки, метелики, спагеті, локшина);
 • крупи (гречка, рис, пшенична, кукурудзяна, вівсяна);
 • олія соняшникова рафінована;
 • борошно пшеничне вищого ґатунку;
 • крохмаль картопляний;
 • спеції (перець, кориця, гвоздика, гірчиця, коріандр);
 • приправи для випікання (розпушувач тіста, ванілін, амоній, кокосова стружка, мак, какао).

 

Головні переваги оптових покупок

Чудо НиваКожен споживач визначає сам переваги цієї тенденції, виходячи зі своїх звичок та пріоритетів. Хтось просто не хоче виходити щодня до магазину та простоювати у чергах, а хтось вирішує купити продукти оптом із метою грошової економії.

Для власників магазинів та точок роздрібної реалізації продовольства переваги очевидні:

 1. Прибуток. Будь-який підприємець може купити цукор у мішках або сіль по ціні опту продавати їх у своєму магазині кілограмами по звичайній роздрібній вартості.
 2. Асортимент. У постачальників завжди представлений широкий асортимент продукції, що дозволяє поповнювати запаси свого магазину новинками.
 3. Впевненість. Товари, які представлені на складах постачальників, завжди мають сертифікати якості. Ви можете бути впевнені, що на прилавках Вашої торгової точки буде тільки безпечний товар.
 4. Надійність. Вирішивши купити цукор, сіль або щось інше у офіційного дилера, Ви можете укласти договір із ним. Таким чином Ви будете впевнені у стабільному та безперервному постачанні продукції на торгову точку.

Компанія Чудо-Нива реалізує товари оптом та в роздріб за демократичними цінами. У каталозі зібрано понад 3 тисячі найменувань та їх кількість постійно зростає. Для підприємців діють вигідні умови оптових замовлень. Доставляємо продукцію територією України службами доставки.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE