Good Sushi & Pizza – смачна піца, доступна ціна

18 декабря 2022, 23:39 |
Вітаємо усіх поціновувачів смачно попоїсти та пропонуємо свою смачненьку піцу в широкому розмаїтті начинок!
Good Sushi & Pizza – смачна піца, доступна ціна

 

Що може бути краще, чим гаряча піца, якою можна не поспішаючи насолодитися в домашньому затишку, не покидаючи зону свого комфорту й не витрачаючи часу й сил на похід в піцерію? У нас можна замовити їжу онлайн, за доступною ціною та з безкоштовною доставкою. В межах Івано-Франківська доставка безкоштовна, а часті акції та знижки дозволять заощадити, або купити ще більше смачненького. Так у Вас буде змога «наїстися від пуза» ще й пригостити своїх рідних, колег по роботі чи друзів.

Зробити замовлення можна декількома способами, за номером телефону: +380992382728 чи на сайті: Good Sushi & Pizz. Якщо Вам буде зручно завітати до нас, то ми обслуговуємо на виніс за адресами: вул  Грюнвальдська, 10 або Сорохтея, 41А.

 

Працюємо, щоб доставляти Вам гастрономічне задоволення

Ми зібрали команду талановитих та досвідчених піцайоло, здатних з легкістю втілити справжні кулінарні шедеври, використовуючи традиційну, популярну та авторську рецептуру. Завдяки ним, меню наших закладів наповнене розмаїттям піци з різними начинками, серед яких неодмінно знайдуться смаки що будуть Вам до снаги. Готують вони виключно із якісних інгредієнтів, свіжих та екологічних продуктів, ретельно відібраних для приготування. Процес кулінарної магії відбувається на кухні із сучасним обладнанням, де дотримуються усіх санітарних норм. Весь персонал закладів пройшов вакцинацію, щоб подбати про свою безпеку і безпеку клієнтів.

 

 

Смачно і вигідно

У нас завжди лояльні ціни, а завдяки безкоштовній доставці і постійній акційній пропозиції 1+1=3, ви можете суттєво заощадити. Кожна третя піца безкоштовна! Замовляйте більше, для себе і своєї компанії, пробуйте більше смаків обираючи комбо із різних начинок. Не відказуйте собі в гастрономічному задоволенні. Слідкуйте за акціями та знижками, ми часто радуємо своїх клієнтів.

Ми швидко опрацьовуємо звернення і скоренько пораємося на кухні, Ваше замовлення буде оперативно доставлено, Ви навіть не вспієте проголодатися! Їжа доставляється в термобоксах, тому вона завжди свіжа й гаряча. Працюємо без вихідних.

Завітайте до нас на сайт, перегляньте меню, знайдіть свою улюблену страву, або спробуйте щось нове. Окрім піци, ми пропонуємо суші, гарячі супи та напої. Ми завжди раді приготувати для Вас щось смачненьке: https://goodsushi.if.ua/goodpizza/

 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE