Де замовити ремонт холодильників у Чернівцях?

19 октября 2022, 17:55 |
Де замовити ремонт холодильників у Чернівцях?

 

Несправність холодильника для багатьох користувачів порівняно з лихом, що має величезний побутовий масштаб, особливо якщо це сталося в літній період часу. Як зберегти продукти, що робити далі? Просто зателефонувати фахівцям та оформити заявку на ремонт холодильників у Чернівцях, у професіоналів компанії Майстер-Профі.

 

Типові поломки холодильника

Якщо говорити про те, коли варто викликати майстра з ремонту холодильників у Чернівцях, то наші спеціалісти кажуть – на це вказує низка ознак. До переліку таких ознак слід зарахувати:

tQxeyD0P09-XyFi_dW7H0u1xxD6xocVKD4WmZuZIGQUqB9BrHDzcfZ0-VNI_CmQ_tRdC2V2Zq-eg71TodBjy52OGmed1SlYJ0KxjVJklgYm3uBL9-Tnicd1wXcJ_P0F-Ng-oGf1zwBmJ7nHGPjd0q7axrKI_iicWO0J40dl33IswXnwS0VQs8wL1Zw

  • Дуже шумно працює мотор компресор, наприклад, чути не характерні шуми, деренчання.
  • Поява на стінках агрегату льоду в холодильному відділенні, снігової шуби в морозилці.
  • Холодильник став підтікати, під ним і в камерах накопичується вода.
  • Холодильник вимикається через кілька секунд після запуску.
  • Агрегат працює в режимі non stop, порушено температурний режим.
  • Не працює всередині камери освітлення.

Якщо говорити про те, чим складний ремонт холодильників у Чернівцях – попередньо майстер, як і сам користувач, орієнтується на зовнішні ознаки. Сама ж поломка може бути на порядок складніше, але визначити це майстер може лише після повної та всебічної діагностики обладнання. Саме так і чинять майстри нашої компанії Майстер-Профі, де ремонтують холодильники в Чернівцях практично всіх марок та моделей, від різних виробників.

Наші фахівці проводять точну діагностику техніки, тому в роботі практично не припускаються помилок, оперативно проведено ремонт будь-якого рівня складності. Нерідко в рамках повної та всебічної діагностики майстру доводиться перевіряти струм та опір, встановлюючи поломку електричної/електронної частини. Все це є обов'язковою умовою ефективної роботи наших фахівців.

Здебільшого ремонт холодильника проводиться вдома у замовника, але якщо необхідно транспортувати його для ремонту в майстерню – компанія доставляє його в майстерню і назад, додому до замовника самотужки. Замовник не витрачатиметься на це, але такі випадки рідкість, скоріше виняток із правил, ніж закономірність, адже багато поломок можна усунути на місці.

 

Гарантійні зобов'язання

jZTpVhdPC9juy97od_JZiuG8rGtuyzIruZtQz6yrzmwbbJN_iHWbr3ojBvsK9G1A_nHGcSvMA93ojnY1m-l6sRZJ4zvzkxpcn-Yu0UT5I_w5vdmL6tKsOesZykOujo1rvaI6B4v34ZCnCVP-yj4yp1SMfDxidNEN_7wp1uOc6AIL7zHvRwqLR_uSwg

Щодо гарантії – наші спеціалісти в ремонті використовують лише нові, оригінальні деталі, розхідники. І ми впевнені, що ваша техніка працюватиме не один рік. Тому достатньо набрати наш контактний телефон: 38-099-434-79-83 та переконатися в цьому особисто. Терміни гарантії залежать від багатьох факторів – складності поломки, обсягу робіт, тому варіюють від кількох місяців до року. Якщо протягом цього гарантійного терміну сталася нова поломка – ми власними силами, власним коштом відремонтуємо холодильник.

 

Вартість ремонту

Якщо говорити про те, якою є ціна ремонту холодильника – вона багато в чому визначена складністю поломки, обсягами робіт, навіть від марки самого холодильного обладнання. У телефонному режимі наші менеджери можуть попередньо озвучити вартість ремонту, але остаточну вартість озвучить майстер після огляду техніки та її діагностики. Адже треба встановити поломку, дізнатися, які вузли та деталі поламані, що треба замінити.

Але незалежно від поломки наші майстри нічого очікувати шукати неіснуючих поломок, щоб заробити. Це не в наших правилах. Плюс до всього, наш режим роботи: пн.-вс. 8:00-21:00, без перерви та вихідних, тому на виїзд наші фахівці виїжджають оперативно, також оперативно усувають поломку. І ваша техніка знову працюватиме, дозволяючи залишити продукти завжди свіжими, зберігши свої гроші. Якщо поломка не підлягає ремонту або холодильник недоцільно ремонтувати - ми завжди повідомимо про це. І після ремонту обов'язково проконсультуємо користувача з питань правильної його експлуатації.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE