Анна Тігіпко і izibank: вигідні умови за кредитним лімітом

30 декабря 2020, 11:53 |
Проект, засновницею якого є Анна Тігіпко заявляє про зменшення відсоткової ставки за користування кредитним лімітом.

Звичайно ж, мова йде про izibank - новий мобільний банку без відділень, який восени став доступний українцям. Що стосується зменшення комісії за використання коштів за кредитним лімітом, то вона зменшилась з 3.6% до 3.08%, що автоматично робить її однією з найбільш вигідних в Україні.

Зменшуючи процентну ставку на використання кредитного ліміту Анна Тігіпко і izibank роблять крок на шляху до надання простих, зручних, і, найголовніше, недорогих послуг для своїх клієнтів. Саме такі пріоритети і стояли при розробці проекту izibank.

Зі зменшенням комісії за використання кредитного ліміту, izibank Анни Тігіпко також і збільшив пільговий період користування цим самим кредитним лімітом, що не може бути не помічено користувачами. Тепер пільговий період у izibank продовжений до 72 днів. Тобто кредитними коштами в цей період можна користуватися не сплачуючи жодних відсотків, і поширюється цей пільговий період на всі операції по карті! У той же час, загальний розмір кредитного ліміту може досягати 200 тисяч гривень, що вельми немало.

 

Що таке izibank і які послуги він надає?

Передумовою для створення izibank Анна Тігіпко називає загальну діджіталізацію. У той час, коли всі сфери діяльності діджіталізіруются, банківська сфера також не може стояти на місці, адже клієнти, яким необхідні послуги в цьому напрямку, вимагають інновацій. Особливо це стосується нового покоління, яке, по суті, живе інноваціями.

З izibank тепер не потрібно ходити в банківське відділення для врегулювання тих чи інших питань, стояти в чергах та витрачати свій час, адже вся комунікація між оператором банку і клієнтом проходить виключно онлайн. Для цього використовується сам додаток izibank і популярні веб-месенджери (Telegram, Viber, Facebook Messenger). Оформлення карти також відбувається онлайн, залишиться лише забрати карту в точках видачі або замовити доставку кур'єром. Уже сьогодні карту від izibank можна отримати в більшості обласних центрів України, а список міст, в яких будуть з'являтися точки видачі обіцяють постійно розширювати.

Непоганим бонусом для користувачів izibank стане кешбек, який діє в розмірі 1% від всіх розрахунків карткою, а по п'ятницях він збільшується вдвічі на розрахунки в кафе, ресторанах, клубах і кінотеатрах.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator