Як ми приміряли ролі секретних агентів: досвід відвідання клубу «BNB»

30 сентября 2017, 19:29 | Марина Цьомик

Я – прихильниця адреналіну. Коли друзі запропонували весело та незвичайно провести час, я не вагалася. Я зраділа, дізнавшись, що вони хочуть завітати в львівський клуб активного відпочинку. Хоч мені й було страшно, я вирішила спробувати щось нове. Знайомі запропонували лазертаг. Мене запевнили, що я точно не забуду емоції, які принесе гра.

Ціна лазертагу у Львові дійсно вражає. Година захопливого дійства коштує лише 150 гривень. Ніде по Україні я не зустрічала таких цін. Тобі пропонують найкраще нове спорядження. Воно задовольнить навіть найпримхливіших любителів відпочинку з присмаком небезпеки.

Раніше я грала лише в пейтнбол. Мені було цікаво, в чому заключається суть лазертагу. Її я зрозуміла вже через пару хвилин після початку змагання. Наша компанія не мала якогось визначеного сценарію: будуючи канву гри, ми слідували поклику серця. Шкода, що наші запеклі бої не зняли на камеру: там було на що подивитися.

Шквал емоцій: радість перемоги, розпач програшу та задоволення від участі

Грати в лазерний пейтбол на відкритій місцевості – одне задоволення. Навіть якщо хтось не був впевнений в тому, що влучив, після закінчення гри можна було переконатися у власній майстерності на фіксаторі. Ти відчуваєш себе героєм, що змагається проти темних сил. Не дивно, що серед прихильників лазертагу багато фанатів комп’ютерних ігор. Він дозволяє вивільнити емоції, побути диким та розкутим.

Лазертаг в клубі мені сподобався тим, що:

  • не потрібно переодягатись в спеціальний одяг;
  • знаряддя, яке тобі дають, схоже на справжню зброю;
  • звуки та візуальні ефекти гідні голлівудських фільмів;
  • навколишня природа створює особливу атмосферу.

Ми дізнались, що в «BNB» часто святкують дні народження. Це не дивно: цікаві та динамічні ігри – чудовий спосіб провести важливий день. Дорослим, що мають дітлахів, пропонують залишити їх на дитячому майданчику. Малеча може спробувати дитячий пейнтбол. Новачки та люди з досвідом обирають між тактичним, спортивним пейнтболом, лазертагом. На території діє послуга кейтерингу: при бажанні можна перекусити, орендувавши мангал чи казан. Дехто замовляє цілий шатер, куди може вміститися велика кількість людей.

Якщо гра в пейнтбол не приваблює, можна просто орендувати місце на території клубу. Так часто роблять великі компанії. Знаходитися в «BNB» можна і в нічний час. Комплексні обіди не дають зголодніти, а локації – занудьгувати.

В нашій компанії були дівчата, далекі від войовничих змагань. На диво, лазертаг їм неабияк сподобався. Присутні високо оцінили можливості клубу. Всі зізналися, що BNB – це місце, в яке хочеться повертатися знову і знову.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator