Сучасна нерухомість без посередників: переваги і недоліки

3 октября 2016, 18:28 |
Нерухомість в Чернівцях без посередників доступна широкому колу покупців.

Якщо повернутися в 90-ті роки, то можна побачити, що тоді елітною нерухомістю вважалася квартира з євроремонтом і залізними дверима в звичайному будинку. У XXI столітті поняття «елітна нерухомість» включає в себе вже зовсім інший сенс. Це квартира в новобудові в центрі міста або екологічно чистому районі з просторим під'їздом, паркінгом, упорядкованим двором і такими ж сусідами. Деяким важливо, щоб їх оточували люди, близькі за соціальним статусом. Як правило, забудовники зараз зводять не один будинок, а цілий квартал з магазинами, аптеками, лікарнею, часто зі школою і дитячим садом. Причому, помічена тенденція, що заможні люди купують квартири саме в новобудовах, а не реставрованих старовинних будинках. І на це є ряд причин:

  • комфортабельність;
  • сучасне планування, а часто і можливість облаштувати житло на свій смак;
  • нові комунікації;
  • можливість заощадити, якщо квартира купується на етапі будівництва;
  • гарантія усунення дефектів, якщо вони виявлені власником протягом певного часу;
  • порядок з документами;
  • співпраця безпосередньо з продавцем без послуг ріелтора.

Саме така нерухомість в Чернівцях без посередників доступна широкому колу покупців. Як відомо, об'єктом первинного житла вважається квартира від забудовника або ж квартира до 5 років.

Переваги первинного житла очевидні, але потрібно брати до уваги і недоліки, які полягають у високій вартості квадратного метра, якщо будинок вже зданий в експлуатацію, а також ремонтні роботи можуть бути більш складні і дорогі. Останнє залежить від того, в якому стані був зданий будинок.

Але, щоб не говорили прихильники вторинного житла, купити 2-кімнатну квартиру в Чернівцях в новому будинку - це прекрасно. Адже сучасні будівельні компанії працюють на перспективу, заробляючи собі позитивну репутацію. Відповідно, в процесі будівництва використовують екологічно чисті матеріали, в обов'язковому порядку встановлюють сучасні вентиляційні системи, не ігнорують шумоізоляцією. Та й площа самих квартир набагато більша, ніж у «хрущовок» минулого століття, тому що тоді думали не про комфорт мешканців, а про те, щоб розселити якомога більше сімей. А наскільки їм там буде зручно, нікого не цікавило. На сьогоднішній же день, в першу чергу думають про комфорт людей, яким доведеться жити в новій сучасній квартирі. І це правильно, тому що людина проводить у квартиру дуже багато часу.

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator