Як почати заробляти в TikTok і чого робити не варто?

21 января 2021, 16:10 | Вольдемар Воронцовський
TikTok - це вельми популярна соціальна мережа, яка має деяку схожість з такими платформами як Instagram і YouTube.

Таку високу популярність можна пояснити простотою створення і розміщення відеоконтенту, а також легкістю використання самого додатка TikTok. Набравши досить велику кількість передплатників, власники акаунтів замислюються про те, як можна заробити за допомогою соціальної мережі TikTok. І насправді таких способів досить багато.

Читайте також статтю: Пасивний дохід в інтернеті: 8 способів заробляти від 500$ - https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/315-pasivnij-dokhid-v-interneti.html.

 

Чи можна заробити в TikTok?

Тікток - це платформа з великим функціоналом. Тут можна знімати невеликі відеоролики, монтувати їх з метою подальшої публікації, а також проводити прямі трансляції. На даний момент це одне з найбільш популярних додатків в світі, щоденна кількість відвідувачів платформи становить вісімсот мільйонів чоловік. Незважаючи на те, що спочатку додаток TikTok створювалося з метою розваги аудиторії, користувачі і розробники платформи все одно знайшли способи отримувати з нього матеріальну вигоду.

 

Якими способами можна заробити в TikTok?

Існує досить велика кількість способів заробітку в соціальній мережі TikTok. Але для успішного застосування кожного з них у вас має бути досить солідна кількість передплатників, в іншому випадку та ж реклама не принесе ніякого доходу. Ось основні способи заробітку в TikTok:

  • Шаути, тобто згадки інших людей в публікованих відеороликах.
  • Партнерство з брендами.
  • Заробіток на прямих ефірах.
  • Просування власних послуг.
  • Крос-промоутер в інших соціальних мережах.
  • Заробіток на дуетах.

 

Як заробити на рекламі в TikTok?

Великим попитом в Тікток користується реклама музичних треків, так як це додаток саме по собі музичне. Найімовірніше, ви не раз бачили дівчат, танцюючих під різні пісні. Можливо, деяким з них якраз заплатили за рекламу музичного треку. Найчастіше подібною послугою користуються маловідомі виконавці.

Матеріал на тему: Ігри на яких можна заробити реальні гроші без вкладень - https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/726-igri-na-yakikh-mozhna-zarobiti-realni-groshi-bez-vkladen.html.

На сьогоднішній день подібна реклама великого доходу не принесе з огляду на те, що платформа Тікток ще не дуже активно використовується для піару, в порівнянні з тим же Instagram. За один такий "музичний кліп" можна отримати від 100 до 200 грн за умови, що у вас є, як мінімум, 40 000 передплатників.

Крім пісень в TikTok можна рекламувати інших користувачів, відзначаючи їх профіль в публікованих відеороликах. Заробіток при цьому буде приблизно таким же, як і при рекламі музичних треків. Крім того якщо у вас є досить розкручений аккаунт в TikTok , вам можуть запропонувати співпрацю найрізноманітніші бренди. У цьому випадку дохід може бути більш відчутним.

 

Як заробити на накрутці в TikTok і чи варто це робити?

Накрутка передплатників і лайків - не найрозумніший спосіб заробітку. Важливо, щоб аудиторія була активною і виявляла реальний інтерес до вашого контенту. В іншому випадку навіть якщо хтось замовить у вас рекламу, він помітить, що охоплення аудиторії після цього не виріс.

До того ж, щоб накрутити достатню кількість передплатників, вам буде потрібно понести великі матеріальні витрати і не факт, що після накрутки вони окупляться. Набагато ефективніше скористатися природною розкруткою: активно публікувати цікаві відео, знімати спільні ролики і записувати відео у форматі «реакції». При подібному підході ваша аудиторія сама до вас прийде.

 

Монетизація прямих ефірів в TikTok

Цей інструмент буде доступний тільки в тому випадку, якщо у користувача TikTok є як мінімум тисяча передплатників. В іншому випадку вийти в прямий ефір не вийде. Суть заробітку на прямих ефірах полягає в тому, що під час трансляції глядачі дарують автору подарунки, а саме віртуальні монети. Коли у автора накопичиться достатня кількість цих монет, він зможе перевести їх в реальні гроші і вивести.

Читайте як заробити гроші в Інстаграмі - https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/308-yak-zarobiti-groshi-v-instagrami.html.

 

Скільки можна заробити в TikTok?

Розмір заробітку залежить від того, які послуги ви надаєте і скільки у вас передплатників. Наприклад, якщо у вас є близько 150 000 передплатників, ви зможете просто знімати дуети з новачками і отримувати за це від 2 000 до 15 000 на тиждень.

Скільки можна заробити на рекламі власних послуг залежить від конкретного роду діяльності. Наприклад, одна дівчина знімала відеоролики на тему Фарбування волосся і за тиждень набрала 100 000 переглядів. З цього моменту до неї почали приходити клієнти, і її заробіток збільшився на 4 000 грн.

На рекламі брендів можна заробити особливо добре. Наприклад, користувачі, у яких є близько 100 000 передплатників, можуть заробляти на рекламних відеороликах від 10 000 до 50 000 грн.

Автор - Вольдемар Воронцовський.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator