Як просувати сайти за допомогою SEO

17 марта 2021, 20:09 |
Пошукова система "Гугл" змінює умови пошуку інформації. Тому SEO-майстрам доводиться використовувати нові методи оптимізації текстів та контенту для просування сайтів, наприклад, великі тексти від обізнаних авторів і новими ключовими словами.
Як просувати сайти за допомогою SEO

Проводячи SEO-просування, неможливо назвати найбільш важливі критерії. На цьому сайті радять провести комплексну роботу:

  • створити зручний дизайн;
  • технічно оптимізувати сайт;
  • наповнити сторінку якісним контентом;
  • просувати на зовнішніх ресурсах.


Наприкінці 2020 р. «Гугл» покращив алгоритм пошуку. Фахівці SEO побачили зміну принципів ранжування, можливих позицій сайтів у пошуковій системі.

 

Тренди SEO нинішнього року

Після появи Core Update алгоритму пошугу «Гугл» слід враховувати оптимізаційні та рекламні чинники:

  • обізнаність (E-A-T) у профільних темах;
  • кількість користувачів елекронного ресурсу, трафік, соціальні мережі;
  • стабільність динаміки усіх зовнішніх посилань;
  • оперативність завантаженняя сторінки, добрі показники «Коре Веб Віталс»;
  • зручність адаптування на смартфонах, планшетах;
  • необхідність впровадити мікророзмітку schema.org.

 

Що впливає на авторитетність сторінки E-A-T у «Гугл»

Літери E-A-T означають комплекс експертності, достовірності та авторитетності. «Гугл» пропонує цей термін майстрам веб-дизайну та тим, хто володіє електронними сторінками.

Оцінку системи створюють власні алгоритми, асесори. Треба якісно інформувати користувачів про підприємство, джерела фактів для інформаційних статей, підтверджувати експертність авторів.

Використовувати беклінки тепер контрпродуктивно, краще постійно і комплексно працювати над електронним ресурсом та контентом.

 

Унікальність, користь та експертність матеріалів

На сайті має знаходитись цікавий користувачеві і пошуковому роботу контент. Головна мета - надати структуровану конкретну інформацію відповідно до запиту з цифрами, алгоритмами та етапами дій. Текст, зображення, аудіо, відео на сайті розкривають тематику, надають гарантію довіри, виконуючи підтвердження експертності.

 

Правила SEO-копірайтингу

У SEО ефективні лонгріди (від тисячі слів) и докладні матеріали з мінімумом води, логічним розподілом контенту, параграфами, виділеними словами, підзаголовками, списками. Ще допоможуть ключові слова з низькою частотою та включення їх до тайтлу, дескріпшну, тексту. SEO-фахівець та копірайтер зобов'язані провести влучний підбір семантики, визначення цільової аудиторії, користуючись синонімами, спостерігаючи за конкурентами.

 

Чому треба звернути увагу на лінкбилдинг

Зовнішні посилання високих якості, органічності допомагають розкрутити сайт. Не можна посилатися на сумнівні, спамні ресурси, футери.

 

Як оптимізувати та покращити оперативність сайту

Майбутній апдейт «Гугл» з врахуванням «Веб Віталс» змушує SEO-майстрів, власників електронних сторінок покращувати швидкість завантаження ресурсів для успішного маркетингу та спілкування з можливими покупцями.

 

Оперативність сайту

Зручність, оперативність сторінки важливі користувачеві. Це треба враховувати тим, хто розробляє електронні ресурси. «Веб Віталс» зменшить органічність трафіку. Потрібно оптимізувати показники «Коре Веб Віталс» та оперативності.

Новий «Коре Апдейт» має швидко завантажувати сайти і покращити досвід користувачів, підвищуючи ранжування сторінки і дохід підприємства або онлайн-магазину.

 

SEO просування та мікророзмітка

Мікророзмітка збільшує процент кліків. Тегування Schema.org допомагає у відображенні додаткової важливої інформації пошуковою системою, наприклад, контакти, алгоритми, відгуки.

Спеціаліст оптимізує матеріали, збільшує CTR, працює зі сніпетами.

 

Якими засобами Local SEO матеріали оптимізують під пошук локального спрямування

Це методи середнього і малого просувати,найближчі, цікаві для споживачам сайти.

Для «Гугл» необхідні мікророзмітка «Вебсайт», «Артикл», «Вебпейдж», «ЛокалБізнес», вартість, відгуки.

Такі прийоми розкрутки виводять ресурси на першу сторінку системи «Гугл», а надалі будуть ключовими для успішного маркетингу в Інтернеті разом з аналітичною роботою щодо приорітетності ключових слів та семантики. 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator