5 корисних застосунків для Android TV, без яких ваш Smart TV буде неповноцінним

26 октября 2023, 17:59 |

Смартфони завойовували ринок поступово, але зараз їхнє домінування є беззаперечним. Такий сценарій чекає і на Smart TV, хоча вже зараз у магазинах вони представлені в пропорції 50:50. Є моделі, де встановлено звичайний Андроїд, проте більшість працює під управлінням адаптованої до телевізійного формату версії, Android TV. Але якщо ви захочете купити телевізор із такою операційною системою, то маєте знати, що магазин Google Play для неї пропонує набагато менше застосунків. Пропонуємо до вашої уваги невелику добірку ПЗ, яке зробить користування «розумним» телевізором більш комфортним.

 

Send Files To TV

Багато додатків, призначених для смартфонної ОС, у магазині Гугл для Андроїд ТВ відсутні. Причини можуть бути різними, від непроходження модерації до банального небажання. Але якщо софт для вас корисний, його все ж можна встановити на телевізор, завантаживши відповідний APK на смартфоні. Але як його скопіювати на телевізор? Виявляється, для цього не потрібна флешка та кабельне з’єднання. Достатньо встановити цю програму на телефон і на ТВ. Головне — щоб обидва пристрої працювали в одній мережі Wi-Fi. Це дуже простий софт, усього дві кнопки. На смартфоні натискаєте «Відправити», на телевізорі — «Прийняти». Усе — інсталяційний файл буде переміщено до пам’яті телеприймача. Вам залишиться тільки встановити застосунок. 

 

VLC

Популярний медіапрогравач, у якого є також телевізійна версія. Хто користується цією програмою на ПК, знає, що в ній є абсолютна більшість сучасних кодеків, що надає можливість дивитися фільми будь-яких форматів. Те ж саме з версією для Android TV. Ви запитаєте, чому не можна скористатися штатним плеєром? Відповідь проста: бо їхня функціональність дуже низька. Ви ж не будете дивитися зображення без звуку або навпаки?

 

Дитячий YouTube

Тут усе зрозуміло: якщо маєте неповнолітню дитину, навряд чи їй варто надавати доступ до звичайного ютубу. Там є різноманітний відеоконтент, зокрема й дорослий. Та й інтерфейс для дитини невідповідний. З YouTube Kids таких проблем не має: там уже ввімкнені в налаштуваннях потрібні обмеження, кнопки управління мають великі розміри, орієнтуватись у застосунку легко.

 

HD Videobox

Це застосунок із категорії онлайн-кінотеатрів. На Google Play ви його не знайдете, тому доведеться шукати в інтернеті. Проте кіноманам він точно сподобається. Шукати фільми чи серіали можна, звісно, і на Ютубі, але тільки не новинки. HD Videobox в цьому аспекті поза конкуренцією: усе, що з’являється на торентах і на таких ресурсах, як Rezka.ag, миттєво додається й до цього кінотеатру. Навіть є можливість вибирати потрібну роздільну здатність чи переклад.

 

TorrServe

Саме цей додаток, який працює у фоновому режимі, дає змогу дивитися відеоконтент без необхідності завантаження всього файлу. Трохи почекати звісно потрібно — доки не завантажиться якась буферна частина, але потім усе буде, як під час перегляду онлайн. Якщо ви придбали Смарт ТВ на майданчику Allo.ua в Одесі та вже встановили HD Videobox, торент-версії фільмів без цього додатку ви переглядати не зможете. Отже, він теж із категорії мастхев.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator