Як подовжити життя краси: секрети зберігання зрізаних троянд?

24 декабря 2022, 12:42 |

Червона троянда https://shop.camellia.ua/ua/catalog/cat-1/rose  як подарунок, буде доречна для будь-якого свята. Проте, недостатньо просто поставити квітку у вазу і забути про неї. У цьому разі, вона простоїть дуже недовго. Щоб букет залишався свіжим та гарним багато часу, за ним треба доглядати. Якщо слідувати основним правилам, у вас це вдасться.

 

Правила догляду за зрізаними квітами

Ось декілька порад по догляду квітів у вазі:

 1. У першу чергу, треба зняти пакування, але якщо це холодна пора року, дайте квітам трохи полежати, щоб вони змогли адаптуватися до нових умов.
 2. На стеблах, які будуть занурені у воду, треба прибрати колючки та усе листя. Завдяки цьому, вода не буде швидко псуватися та киснути. Обов’язково підріжте кінчики, але краще робити у рідині, це перекриє доступ до кисню, якщо воно попаде у стебло, квітка почне швидко псуватися. Дуже важливий зріз під гострим кутом, це допоможе воді краще проникати аж до самого бутона.
 3. В ідеалі, воду використовувати відстояну та прохолодну. Можна взяти додаткові засоби, наприклад цукор й оцет. Аспірин не допустить розмноження бактерій, це також продовжить трояндам життя. Якщо квіти були придбані у магазині, додайте у воду трішки хлору, вони вже звикли до хімії, тому на них це вплине позитивно.
 4. Якщо бутони «повісили» свої голівки, наберіть у ванну холодної води та залиште на ніч. За цей період часу, пелюстки будуть виглядати ніби щойно були зрізані.
 5. Влітку регулярно обприскуйте пелюстки, це потрібно для того, щоб вони не підсихали.
 6. Заборонено розміщувати будь-які квіти поряд із лимонами і апельсинами. Їх шкірка виділяє ефірну олію, яка буде сприяти гнильним процесам букета.

 

Як правильно вибрати троянди у магазині

Недостатньо доглядати за рослинами, їх треба ще правильно вибрати перед покупкою, бо зіпсовані квіточки реанімувати буде дуже складно. Розгляньмо деякі поради від флористів:

 • Зрізаний кінчик не повинен бути темним, це ознака того, що розпочався процес гниття.
 • Не купуйте готові композиції, у них бувають заховані зіпсуті квіти. Попросіть консультанта допомогти вам скласти букет самостійно.
 • Якщо ви бачите бутони, які перев’язані гарними та яскравими стрічками, це означає, що у них відпадають пелюстки, тому продавчині хочуть це замаскувати.
 • У якісних квітах, бутони відкриті не до кінця або закриті повністю. Якщо вони розпустились, то швидко опадуть, ви можете навіть не встигнути донести їх до іменинника.
 • Краще купувати букети у спеціалізованих магазинах, а не у кіосках або на базарі.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE