Як вижити, якщо робота мрії не годує

18 января 2016, 17:37 |
Як вижити, коли робота, про яку все життя мрієш, в підсумку приносить дохід настільки мізерний, що прожити на нього неможливо.

Згідно цілком оптимістичними результатами соціологічного опитування, проведеного по всьому світу соц. мережею ділового спілкування Linkedin, близько третини трудящих реалізує себе саме ту професію, про яку мріяла в дитинстві, або працює в якийсь суміжній галузі.

Але нерідко робота мрії, про яку все життя мрієш, в підсумку приносить дохід настільки мізерний, що прожити на нього не представляється можливим. Якщо ви не хочете відмовлятися від улюбленої справи і готові заради нього потерпіти тимчасові труднощі, тоді поради, які публікує http://robotazp.com.ua/ , можуть вам допомогти.

НЕ ВІДКЛАДАЙТЕ В ДОВГИЙ ЯЩИК ВІДКЛАДАТИ

Зовсім не обов'язково весь час приховувати, як білка, десятину від своїх доходів у рахунок майбутньої пенсії. У всякому разі, поки. Однак починати потроху збирати все ж варто. Навіть якщо ви будете відкладати із зарплати або гонорару потроху, але регулярно, це сформує у вас корисну звичку. Якщо ви музикант, приміром, або приватний підприємець, мізерні часи можуть у вас розтягнутися на роки. Але ви опинитеся в набагато вигіднішому становищі, ніж людина, що не звикла робити ніяких заощаджень. Адже звички надзвичайно важливі.

Читайте також:

 

НЕ БЕРІТЬ У БОРГ

Звичайно, легше сказати, ніж зробити, якщо ваші доходи близькі до прожиткового мінімуму. Але все ж спробуйте обходитися без кредитних карток як способу скоротити розрив між зарплатою і витратами.

ПРИЙМАЙТЕ ДОПОМОГУ

Якщо у вашому колі є люди, які пропонують вам допомогу, не відмовляйтеся. При цьому все ж намагайтеся не розраховувати на тривалу допомогу, навіть з боку батьків або дружина.

СТРИМАЙТЕ СВОЇ ПОБУТОВІ ЗАПИТИ

Чим менше у вас боргів, тим менше потрібно грошей на їх обслуговування. Тому можна переїхати в більш ніж скромну квартиру або зняти житло навпіл з одним, продати автомобіль або відмовитися від кабельного телебачення.

РОБОТА ЗА СУМІСНИЦТВОМ

Якщо ви вже затягнули пояс тугіше, спробуйте поповнювати свій дохід з допомогою якої-небудь відрядної роботи з вільним графіком. Поєднання коханої, але низькооплачуваної роботи з діяльністю в якості фрілансера підтримає ваш рівень життя, поки перша не почне приносити більше грошей. Ну або поки ви не вирішите змінити її на більш хлібну.

НЕ КИДАЙТЕ СТАРУ РОБОТУ

Якщо робота вашої мрії допускає гнучкий графік, цілком можна поєднувати корисне з приємним, вдень заробляючи на основній роботі, а ввечері віддаючись улюбленій.

СКЛАДІТЬ ПЛАН СВОГО ТРУДОВОГО ЖИТТЯ

Навряд чи ви збираєтеся працювати за аскетичне зарплату все своє життя. Робота на низко оплачувані проекті рано чи пізно закінчиться; а з місця в самому низу ієрархічної драбини ви згодом можете піднятися до верхніх сходинок — і до нового статусу зарплати. Якщо ж особливих надій на підвищення у вас немає, прийміть рішення щодо того, скільки часу ви будете продовжувати теперішню роботу, перш ніж спробуєте щось інше.

ПІДХОДЬТЕ ДО СПРАВИ РОЗУМНО

Важливо розуміти, що ваші пріоритети з часом можуть змінитися. Зараз, може бути, ви готові знімати квартиру разом і харчуватися картоплею та гречаною кашею. Але це зовсім не означає, що такий побут буде вас влаштовувати завжди. Крім задоволення і самореалізації, ви вже чекаєте від своєї роботи і матеріального достатку.

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator