Надійні вхідні двері від українського виробника

18 марта 2016, 20:13 |
Хочу поділитися враженнями від замовлення продукції компанії «Стальные двери». У вересні 2015 року я замовила вхідні двері для власного дому на сайті http://s-dveri.com.ua/.

Оскільки живу у приватному секторі та досить часто тривалий час буваю відсутня вдома (відрядження, подорожі), понад за все ціную безпеку оселі. Саме тому зробила вибір на користь металевих зламостійких дверей. Виготовили вхідні броньовані двері під замовлення напрочуд швидко та за прийнятною вартістю.

Дуже сподобався рівень обслуговування: співробітники компанії «Стальные двери» дуже ввічливі, допомогли с вибором конкретної моделі (з металевого кутника) так оздоблення (гарна та міцна ПВХ-плівка). На сайті великий вибір моделей на будь-який смак, з різним декором, у широкій кольоровій палітрі, тому ви точно зможете підібрати те, що дійсно сподобається. У заздалегідь призначений час приїхав майстер, аби заміряти дверний отвір. Одразу видно професійний підхід: візит у точний час, швидка робота, детальні та ввічливі відповіді на всі питання. Позитивне враження підтвердилося швидкістю виготовлення.

Через два тижні в мене знов з’явився вільний час, аби співробітники «Стальные двери» встановили замовлену продукцію. Знову ж таки – все було зроблено у визначений час, досить швидко та чисто. При відкриванні одразу відчувалося, що двері важкі, але прикладати значних зусиль не доводиться.

Вже півроку пройшло з моменту встановлення, а я все не натішуся зі своєї покупки. Виглядають двері досить просто, але навіть неозброєним оком видно, що просто так їх не зламати, а тим паче не вибити. Навіть сусіди звернули увагу на цю мою «обнову». Двері мають бездоганний зовнішній вигляд, що навіть після вологої зими анітрохи не змінився. Порадувала гарантія якості 5 років – принаймні за цей час з полотном та замками точно нічого не станеться. Але в мене є передчуття, що продукція цього виробника служитиме набагато довше, не менше років 10-15.

Тепер я не хвилююся, коли їду з дому на 5-10 днів, оскільки знаю, що оселя під надійним захистом. Дуже дякую компанії «Стальные двери» за швидку, а головне якісну роботу, це справжні майстри своєї справи. Рекомендую цей магазин всім знайомим! Міцні вхідні двері виробник Україна – чого ще бажати для свого дому. Маю надію, що компанія буде довго радувати своїх клієнтів такими якісними виробами та цінами, що у порівнянні з іншими продавцями більш ніж прийнятні.
 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator