Що таке оксандролон і як він працює?

7 февраля 2024, 14:06 |

Оксандролон – це анаболічний стероїд, який був розроблений у США в 60-х роках 20-го століття. Спочатку він використовувався з медичною метою для пацієнтів із втратою маси тіла при різних захворюваннях. Хоча стероїд зареєстрований як фармацевтичний препарат, без рецепта оксандролон купити в Україні можна на сайті інтернет-магазину.

 

Короткий опис

Він має анаболічний ефект, що перевищує тестостерон на 400%, при цьому андрогенний ефект становить 25%. Однією з переваг є низька/помірна гепатотоксичність, що дуже важливо. Тобто оксандролон сприяє нарощуванню м'язової маси, роблячи мінімальний вплив на гормональний фон та печінку. Профессійні спортсмени також купують оксандролонос https://steroidshopua.com/uk/product/432/ щоб швидко набрати необхідну масу.

 

Самолікування – небезпека для вашого здоров’я

Варто пам'ятати, що оксандролон – це гормональний продукт, і його використання без контролю лікаря становить серйозні ризики. Самолікування анаболічними стероїдами може викликати побічні ефекти, такі як підвищений тиск, зміна рівня холестерину та ушкодження печінки, збій гормонального фону всього організму. Без належного спостереження з боку лікаря-спеціаліста, спортивного лікаря або компетентного фахівця застосування цих речовин може призвести до серйозних наслідків.

 

Чотири основні механізми дії на організм

Оксандролон на організм людини впливає наступним чином.

  1. Синтез білка. Допомагає посилити процес синтезу білка у м'язах. Це означає, що організм ефективніше використовує білок для відновлення й зростання м'язової тканини, що споживається з харчуванням.

  2. Утримання азоту. Оксандролон сприяє утриманню азоту в тілі. Адже у звичайних біоритмах організму надлишок азоту виводитиметься з продуктами життєдіяльності. Але він є важливим елементом процесу формування нових м'язових волокон з молекул білка. Утримання азоту сприяє ефективнішому результату.

  3. Збільшення червоних кров'яних клітин. Він може стимулювати виробництво червоних кров'яних клітин (гемоглобін), що сприяє кращому кисневому транспорту в організмі. В результаті покращується витривалість та здатність м'язів до фізичної активності. Швидше проходить втома та зменшується задишка.

  4. Зменшення процесів каталізу. Впливаючи на гормональний фон, може уповільнити процеси каталізу (біохімічних реакцій, простимульованих іншими факторами), які можуть призвести до руйнування м'язових тканин.

Додаткова інформація про оксандролон

Засіб зменшує больові відчуття у людей, що хворіють на остеопороз. 

Дозування до 20 мг на добу (рекомендовано розділяти на 2-3 приймання) практично не впливає на природне вироблення тестостерону в організмі та показники печінкових ферментів (змін у роботі печінки).

Вищі рівні стероїду (60–80 мг на добу) будуть пригнічувати дію гонадотропіну (гормону росту) та наслідком знижувати вироблення тестостерону з подальшою функцією пригнічення яєчок. Але короткими курсами та з додатковою терапією спортсмени вдаються до цього підходу.

Стероїд може викликати алергічні реакції в організмі, починаючи від індивідуальної непереносимості до блювання, болю в животі, порушення травлення, нестабільного артеріального тиску.

У бодібілдингу, крім зростання м'язової маси, він популярний як препарат, що покращує рельєфність м'язів тіла. Середній курс його застосування становить 1,5–2 місяці.

 

Де купити оксандролон

Інтернет-магазин «Стероїд Шоп» надає якісну продукцію, що відповідає стандартам безпеки та ефективності.

Розуміючи, що рішення використовувати анаболічні стероїди потребує вдумливого підходу, компетентні менеджери магазину готові надати вам всю необхідну інформацію. За потреби вони можуть проконсультувати вас з питань дозування та режиму застосування.

Ваше здоров'я – цінність, у магазині представлена продукція лише від перевірених виробників.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator

https://www.20khvylyn.com/ps/serv/bystryi-remont-iphone-se-s-garantiei-kachestva-i-po-dostupnoi-cene.html ::