Лазерне видалення тату

1 августа 2022, 12:19 |
Татуювання на тілі — це стильно та привабливо. Але іноді є потреба в видаленні малюнку — він може набриднути або не відповідати побажанням.
Лазерне видалення тату

 

Для цього використовують хімічні та фізичні методи. Хімічні речовини агресивно впливають на тканини шкіри. Більш безпечним та ефективним є видалення тату лазером.  

 

Які тату може видалити лазер

Частіше позбавлення татуювання потребують ті, хто потрапив до непрофесійного майстра. Також лазер використовуються для видалення татуажу — непривабливі форма та колір брів погано виглядають на обличчі.

Лазер працює делікатно та ефективно. Хвилі лазеру сягають до пігменту, який залягає на різну глибину. Тому лазер може вивести навіть різнокольорове татуювання та татуаж. 

Видалення татуажу брів за допомогою лазеру користується великою популярністю. Адже після визволення шкіри жінка може зробити актуальний перманентний макіяж, який повністю змінить її зовнішній вигляд ка краще. 

 

Як проходить процедура лазерного видалення лату

Лазерне видалення татуювань і татуажу https://slim.ua/uk/vidalennya-tatu не потребує спеціальної підготовки. Під час сеансу косметолог направляє проміні лазеру на ділянку шкіри з татуюванням. Під час коротких спалахів пігмент розпадається під впливом енергії лазеру. Після цього організм поступово буде виводити його фрагментами.

На тривалість процедури впливає складність та розміри татуювання. Косметолог буде назначати дати наступного сеансу і важливо не відхилятися від графіку. Прості та аматорські малюнки можуть бути видалені за 3-4 сеанси. Для інших потрібно 5-7 процедур. 

Косметолог порадить оптимальні проміжки між сеансами (не менше 14 днів), під час яких організм буде виводити фракції пігменту. Вже через місяць після першої процедури можна побачити результат та оцінити наступні кроки до чистої шкіри.

 

Період після процедури лазерного видалення тату

Лазер впливає на пігмент та не травмує тканини поруч. Тому період відновлення шкіри сягає близько 4-6 днів з мінімальними наслідками. 

Косметолог надасть поради що до нагляду за шкірою. Важливо у цей період виключити прибування на сонці та відвідування солярію. Не травмувати шкіру, та не використовувати косметичні засоби окрім тих, що порекомендую косметолог.

 

Чи всім підходить лазер

Варто відмітити, що лазер неможна використовувати у деяких випадках:

  • наявність запальних елементів на шкірі; 

  • пошкодження шкіри;

  • інфекційні ураження шкіри;

  • загострення хронічних захворювань;

  • онкологічні захворювання;

  • наявність колоїдних рубців. 

Лазерне видалення тату и татуажу — ефективне та мало травматичне. Воно підходить для людей з різним рівнем залягання пігменту та типом шкіри. Сучасні апарати надають змогу видалити тату без пошкоджень та рубців.  

 

 
От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE