Поширені несправності бензинових генераторів та їх ремонт

31 августа 2022, 16:35 |

Можливі причини несправності бензинових генераторів

Поширені ймовірні причини, які призводять до несправностей бензогенераторів:

 • Виробнича. Низька якість комплектуючих та недобросовісність виробників.

 • Експлуатаційна. Недотримання простих правил користування приладом, нерегулярне технічне обслуговування, рідка заміна мастила і т.д.

 • Амортизаційна. Природний знос деталей та вузлів.

Для того, щоб уникнути, як мінімум, експлуатаційної причини не треба нехтувати інструкцією, яка іде в комплекті з генератором. У ній вказуються умови та вимоги, яких необхідно дотримуватися, щоб прилад прослужив тривалий час без нарікань та поломок.

Якщо ж проблеми не вдалося уникнути, можна зробити спробу самостійно розібратися і відремонтувати бензогенератор. Дуже гарну модель можно придбати тут - https://elektromotor.com.ua/ua/p1634624070-benzinovyj-generator-hyundai.html Цє сайт компанії Електромотор.

 

Проблеми бензогенераторів та способи їх вирішення

Серед поширених проблем з якими може стикнутися будь-який користувач можна виділити наступні:

 • Не вдається запустити двигун. Є чотири варіанти, які можна спробувати вирішити самостійно перед тим як викликати майстра.

 1. Система реагує на відсутність палива. Навіть якщо бензобак повний є вірогідність того, що брудний паливний фільтр не дає двигуну працювати. Вирішення питання - заміна фільтра.

 2. Погане надходження повітря. Вирішення - чистка або заміна повітряного фільтра.

 3. Нестача мастила. Вирішення очевидне - перевірка щупом рівня і в разі нестачі - поповнення до необхідної відмітки.

 4. Нещільне прилягання ковпачка свічки. Вирішення - перевірка правильності розміщення та щільності надітого ковпачка.

 • Проблеми із запалюванням. Вірогідні причини - механічне пошкодження, природний знос свічки або закоксованість електродів через погану якість палива або тривалі та часті навантаження на двигун. Вирішення - заміна свічки запалювання або чистка електродів.

 • Проблеми з карбюратором. Про них може свідчити поява кіптяви та вогню з-під глушника, протікання палива із фільтра. Вирішення - регулювання та налаштування карбюратора або його ремонт.

 • Проблеми з напругою, яку видає генератор.

 1. Якщо пристрій не видає потрібні 220 В, то вірогідною причиною несправності може бути знос щіток або їх забруднення. Вирішення - чистка або заміна щіток.

 2. Якщо агрегат не може тримати напругу або вона дуже мала, то варто перевірити дроти, автомат або розетку. Можливе окислення або перегорання контактів. Вирішити проблему допоможе мультиметр. З його допомогою знаходять проблемну ділянку і замінюють її.

 3. Якщо під час запуску прилад видає значно більшу напругу, то слід перевірити стабілізатор. У випадку неправильної роботи проводять його налаштування за допомогою спеціального гвинта.

Після перевірки генератора (проведення нескладних маніпуляцій: чистки щіток і свічок, заміни мастила, або доливання палива) і відсутності задовільного результату, варто звернутися у сервісний центр до професіоналів.

 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator