Чи потрібен додатковий захист вашому iPhone?

3 ноября 2021, 13:10 |
У цьому році Apple порадував своїх шанувальників черговим iPhone. Незважаючи на обіцянки щодо супер-міцного корпусу пристрою, навіть виробники рекомендують придбати для нього захисний чохол.

Щороку поціновувачі якісних гаджетів очікують на появу новинок від всесвітньо відомих брендів, щоб придбати їх та похвалитися перед друзями. Телефони, які виробляє корпорація Apple, безперечно, є одними з найбажаніших серед споживачів. У цьому році виробник порадував своїх шанувальників черговим iPhone. Ці телефони вигідно відрізняються своїм покращеним дисплеєм, габаритами та функціональністю. Але, незважаючи на обіцянки щодо супер-міцного корпусу пристрою, навіть виробники рекомендують придбати для нього захисний чохол.

 

Причини для придбання кейсу

У вирішенні будь-якого питання завжди є кілька думок. Так, деякі люди вважають, що чохол для iPhone, представлений тут https://wookie.com.ua/1998-iphone, не потрібний. Але таких власників гаджетів не так багато. Більшість схиляється до думки, що для такого дорогого телефону захисний чохол необхідний. Визначити, хто все-таки має рацію, досить складно, адже розробники дійшли до того, що забезпечили свій винахід захистом від проникнення вологи, пилу та пари. Та й сталевий корпус з неймовірно міцним склом натякають на те, що пошкодити цей пристрій дуже непросто. Адже не варто забувати і про традиційно якісну збірку Айфонів. Всі ці аргументи схиляють до думки, що захисний чохол не потрібен. А якщо запитати тих користувачів, які люблять користуватися телефоном у тому вигляді, у якому його випускає розробник, вони точно будуть проти чохла.

Але якщо бути реалістом і глибше замислитись над цією проблемою, стає очевидно, що бампер потрібен. Як би акуратно не поводився з телефоном той чи інший користувач, все одно вже в перший день на пристрої (на корпусі або на екрані) може з'явитися подряпина. І це, безперечно, спричинить багато невдоволень, включаючи звинувачення корпорації у розробці неякісної продукції. Інша справа, якщо разом із пристроєм одразу підібрати чохол.

 

Причина перша: захист від подряпин та інших ушкоджень

Навіть маленька, ледь помітна подряпина на телефоні може зіпсувати імідж його власника. Щоб цього уникнути, потрібно приділити увагу не лише вибору смартфона, а й вибору захисного чохла. На iPhone буде оригінально виглядати чохол MagSafe Silicone Case, що продається у восьми різних кольорах. Аксесуар виконаний з м'якого, еластичного силікону, що не деформується і не змінює з часом свій колір. Також варто звернути увагу на схожу модель MagSafe Leather Case, вироблену зі шкіри.

 

Причина друга: підкреслення стилю власника

Придбати чохол варто для того, щоб наголосити на стилі. Для гаджету можна підібрати стильну модель LIMITED Croco Skin. Чохол зроблений з телячої шкіри, а завдяки поверхневому тисненню створюється ефект крокодилячої шкіри. Внутрішня підкладка із мікрофібри стає на заваді затиранню корпусу. Ще одна шкіряна модель LIMITED Classic Skin, як і Croco Skin (моделі дуже схожі, відрізняються лише різним тисненням, що, утім, впливає на їхній зовнішній вигляд), чудово поєднує в собі гарні захисні характеристики та чудовий зовнішній вигляд. Текстура матеріалу така, що після використання на поверхні аксесуару не залишаються сліди від відбитків пальців.

 

Причина третя: невисока ціна в порівнянні з ремонтом

Ще одна причина для того, щоб придбати чохол – прийнятна ціна. А якщо зважати на те, що після падіння ремонт телефону обійдеться власнику в кілька разів дорожче за купівлю чохла, стає очевидно, що придбання цього аксесуару просто необхідне. Навіть для тих, хто не любить сильно витрачатися, і водночас хоче надійно захистити свій гаджет, можна придбати недорогий чохол-книжку NILLKIN Qin Series зі штучної шкіри. Аксесуар оснащений надійним пластиковим каркасом, що мінімізує пошкодження пристрою під час падіння.

 

 

Висновки

Таким чином, краще повестися розумно і придбати чохол для свого iPhone. Це не тільки захистить телефон, але й підкреслить стиль його власника.

 

Від редакції: У цьому розділі публікуються матеріали сайтів-партнерів.
Редакційна позиція може не збігатися з думкою авторів опублікованих матеріалів.
Відповідальність за достовірність фактів, викладених у публікаціях, несуть їх автори.Реклама
BINANCE
Сollaborator