Смаження на грилі – Napoleon Grills

29 июня 2024, 20:42 |
Відкрийте світ інноваційних грилів з Napoleon. Це високоякісні матеріали, передові технології, елегантний дизайн. Придбайте гриль Napoleon прямо зараз і перетворіть кожен момент приготування їжі на справжню насолоду.

Сучасні грилі Napoleon для приготування барбекю – це абсолютно новий рівень, що надає безліч захопливих моментів та інноваційних функцій. Цей бренд пропонує широкий вибір окремо стоячих і вбудованих приладів. Є газові й електричні, переносні та вугільні моделі.

Газовий гриль Napoleon Prestige PRO

Відкрийте для себе неперевершені характеристики грилів Napoleon, які підносять обладнання для барбекю просто неба на нову висоту:

  • Миттєве запалювання JETFIRE.
  • Кулінарні решітки Iconic WAVE.
  • Зону кипіння на 1800 градусів.
  • Задню інфрачервону конфорку. 
  • Піддон для копчення.
  • Пальники з постійним освітленням.

Napoleon прагне до сталого розвитку, розробляючи ефективні грилі, які зменшують відходи та споживання енергії. Компанія також використовує матеріали, які можна переробити. Усі виробничі процеси спрямовані на мінімізацію впливу на довкілля.

 

Інноваційні системи для приготування їжі

Грилі Napoleon оснащені унікальними решітками WAVE, які забезпечують рівномірний нагрів і запобігають прослизанню дрібних продуктів. Окрім того, їх інфрачервона зона SIZZLE ZONE дає змогу обсмажувати продуктів на високій температурі, що ідеально підходить для стейків. Моделі зроблені з міцної нержавіючої сталі й інших високоякісних матеріалів. Грилі Napoleon розроблені для тривалого використання, забезпечуючи стійкість до корозії та зовнішніх впливів.

Багато моделей Napoleon мають кілька зон для приготування їжі, бічні конфорки та додаткові системи, що забезпечує багатогранний досвід куховарення. Грилі цього бренду підходить для різних кулінарних технік.

Завдяки датчику температури ACCU-PROBE і точним регуляторам грилі Napoleon дають змогу ретельно регулювати нагрівання, забезпечуючи оптимальні результати приготування.

Окрім своїх функціональних атрибутів, обладнання Napoleon відоме своєю естетичною привабливістю завдяки ергономічному дизайну, елементам керування зі світлодіодним підсвічуванням і стильному оформленню, яке доповнює сучасні зовнішні поверхні.

 

Як замовити грилі від Napoleon?

Доставлення грилів від офіційного представника Napoleon в Україні доступне в різні куточки України. Незалежно від вашого місцеперебування, ви можете скористатися послугою транспортування до відділення перевізника чи кур'єрського доставлення до дверей.

Щоб замовити гриль від Napoleon, потрібно перейти на сайт інтернет-магазину та вибрати відповідний товар. Якщо замовлення перевищує суму 3 000 гривень, доставлення товару буде безплатним. В інших випадках кур'єрське доставлення коштуватиме 150 гривень. Також є можливість самовивозу з магазину в Києві.

 

Від редакції: У цьому розділі публікуються матеріали сайтів-партнерів.
Редакційна позиція може не збігатися з думкою авторів опублікованих матеріалів.
Відповідальність за достовірність фактів, викладених у публікаціях, несуть їх автори.Реклама
BINANCE
Сollaborator