У чому переваги одноразових електронних сигарет

4 октября 2022, 23:43 |
Одноразова електронна сигарета — зручний компактний пристрій з литою конструкцією, який є безпечною заміною звичайним цигаркам.

Це ідеальне рішення для людей, які вирішили кинути курити, але їм це не вдається. Також їх купують ті,  хто парить вкрай рідко. Особливість одноразових POD-систем у тому, що вони максимально зручні в експлуатації. Електронна сигарета готова до паріння одразу після відкриття, а після використання її потрібно просто викинути.

 

Переваги одноразових електронних сигарет

POD-системи, які можна одноразово використати та утилізувати, дуже популярні. Їх можна придбати за вигідною ціною тут: https://flex.shop/ua/catalog/disposable. Найбільший попит мають моделі FLEX Disposable та HEEL by FLEX. У таких одноразових електронних сигарет багато переваг:

  1. Оригінальний дизайн і зручність. Електронки легкі, компактні, зручні, литий корпус може бути різних кольорів.

  2. Безпечність. Втамування нікотинового голоду можливе вже через 3–4 затяжки, водночас ви не будете труїти свій організм небезпечними продуктами горіння, адже сольовий нікотин не спричинює подразнень та швидше засвоюється.

  3. Приємний аромат. Пара має приємний запах, не залишається на руках та одязі, тому парити можна будь-де, навіть у місцях, які не облаштовані для куріння.

  4. Розмаїття смаків. В асортименті кожен знайде електронну сигарету з улюбленим смаком: виноград, бананово-полуничний коктейль, мохіто, зелене яблуко, екзотичні фрукти тощо.

  5. Мінімальний вміст нікотину. Є два варіанти електронних сигарет: із вмістом нікотину 2 % та 5 %.

  6. Потужний акумулятор. У моделях передбачений великий рівень заряду, якого вистачить приблизно на 600 затяжок.

  7. Доступна ціна. Одноразові електронні сигарети вигідніше купувати, ніж звичайні цигарки.

  8. Легкий догляд. Одноразові сигарети не потрібно чистити, змінювати акумулятори чи картриджі, все максимально просто: використали — викинули та купили інший пристрій для паріння.

Однієї одноразової сигарети вистачає на кілька днів залежно від частоти паріння. Такі девайси дуже зручно брати з собою у відрядження чи подорож, адже не доведеться класти з собою змінні картриджі чи шукати новий акумулятор на місці. У таких POD-системах закінчується рідина та сідає батарея майже одночасно, тому вони максимально економічні.

Одноразові електронні сигарети — це найкраща альтернатива для курців, які хочуть позбутися згубної звички або мінімізувати її вплив на здоров'я.

 

 

 
От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator