Переваги автономної сонячної електростанції як основне джерело електроенергії

30 июля 2022, 11:56 |
Сонячні панелі забезпечать вас безперебійним постачанням електроенергії за доступною ціною.
Переваги автономної сонячної електростанції як основне джерело електроенергії

 

Сонячна енергія, що надходить на поверхню нашої планети, має величезну силу. Кількість сонячної радіації за один тиждень перевищує всі відомі світові запаси нафти, урану та вугілля разом узятих. Крім того, сонячна енергетика екологічно чиста:

  • не виробляє вуглекислий газ (як теплові електростанції);

  • повністю безпечна щодо радіації (на відміну атомних електростанцій);

  • не виробляє відходів, що вимагають подальшої переробки (шлаків та радіоактивних відходів).

Тому сонячні електростанції останнім часом стали одними з найбільш динамічних автономних джерел енергії. Якщо у 2010 р. сумарна потужність усіх сонячних електростанцій становила 40,3 ГВт, то у 2015 році вона досягла 230 ГВт. Удосконалення технологій призвело до того, що в 2016 році в 30 країнах (Австралія, Чилі, Мексика та ін.) сонячна енергія за собівартістю стала дешевшою за газ і нафту.

 

Мережеві промислові сонячні фотоелектричні станції

Пов'язані з мережею (тобто підключені до мережі загального користування) сонячні фотоелектричні станції – один з типів електростанцій, що найбільш активно розвиваються, що використовують відновлювані (альтернативні) джерела енергії. Сонячні елементи (фотоелектричні модулі) перетворюють енергію сонячного випромінювання на змінний струм, який потім подається в загальну (центральну) електричну мережу. Таким чином, автономна сонячна електростанція ціна близько 1000 доларів може окупити себе за 5-6 років.

 

Переваги сонячних панелей

Сонячні електростанції включають цілий ряд зручних переваг.

  • Доступність. Використання безкоштовної відновлюваної енергії, доступної практично в необмежених кількостях, яку, перш за все, не потрібно доставляти до місця виробництва електроенергії.

  • Висока надійність. Сучасні сонячні модулі можуть ефективно експлуатуватись протягом 25 років. Крім того, в системі відсутні деталі, що обертаються, які особливо швидко зношуються і вимагають швидкої заміни.

  • Низькі експлуатаційні витрати. Сучасна сонячна електростанція характеризується високим ступенем автоматизації всіх процесів і тому потребує мінімум обслуговуючого персоналу. Достатньо купити комплект сонячних батарей та прочитати інструкцію з встановлення. Для початку роботи зі станцією вам не потрібні спеціальні навички.

  • Технічне обслуговування сонячної електростанції дуже недорого і не потребує трудомістких та дорогих операцій для її підтримки у робочому стані.

Для встановлення СЕС можна використовувати не лише вільні площі під будівництво, а й ті, які мало або взагалі не використовуються, наприклад, фасади та дахи будівель, що не лише заощаджує територію, а й значно знижує інвестиції у будівництво об'єкта. 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator