Що робить складні ножі такими популярними?

25 апреля 2022, 12:28 |
У світі колекціонування ножів існує багато різних типів ножів і багато різних типів конструкцій.
Що робить складні ножі такими популярними?

 

Однак більшість людей схильні тяжіти до певного типу ножів, таких як великі мисливські ножі або, у випадку цієї статті, складні ножі. Складні ножі, здається, створюють масову привабливість, яка перевершує інші типи ножів, коли справа доходить до людей, які починають свою колекцію.

 

Як створити колекцію ножів?

Ви починаєте колекцію ножів так само, як і більшість інших колекцій… випадково! Багато завзятих колекціонерів скажуть вам, що вони не мали наміру чи мети стати колекціонером, просто здавалося, що так сталося. З колекціонуванням ножів це, здається, особливо вірно. Більшість людей, які хочуть мати ніж, не проти мати один або два. Однак вони швидко виявляють, що один-два ножі перетворилися на чотири-п’ять тощо.

Ваша звичайна людина матиме стільки місця для цих предметів, і це підводить нас до нашого першого пункту.

 

Складні ножі компактні

Більшість складних або кишенькових ножів призначені для невеликих розмірів, у багатьох випадках леза менше 5 дюймів. Вони призначені для складання та зберігання в кишені, звідси й назва кишенькових ножів. Ви також можете легко розмістити багато з них у обмеженому просторі, наприклад, у ящику, і немає необхідності в гарному футлярі для

Тут слід зробити відмінність заради техніки, у світі складних ножів є відкритий ніж із допоміжним механізмом, а потім є перемикач. Хоча це технічно різні ножі через механізм, який обробляє лезо, з точки зору естетики їх часто поєднують. Коли справа доходить до аспекту портативності, обидва схожі, але різні типи ножів пропонують однакові переваги.

Оскільки папки компактні, їх набагато легше носити з собою та демонструвати друзям та родині. Здається, гра зі складними ножами також приносить задоволення. Ви можете бездумно відкривати і закривати їх, іншими словами, вони, здається, мають той фактор «скрипки», який змушує вас підняти їх і пограти з ними.

 

Складні ножі мають більш драматичний вигляд

Багато художніх ножів, як правило, є папками. Хоча для цього є багато причин, можливо, той факт, що вони менші, означає, що є більш зосереджений простір для роботи, що може обмежити витрати на виготовлення ножа через працю та інші фактори. Інша причина полягає в тому, що папки менші і, як правило, вузькі або тонкі. Це надає їм елегантний профіль, який ідеально підходить для виготовлення ножів з розкішним дизайном.

Однак найважливіша причина, як ми вважаємо, полягає в тому, що вони пропонують справжній «вау» фактор у своїй презентації. Складний ніж спочатку можна побачити за рукояткою. Потім відбувається розгортання, щоб відкрити лезо. Це тип ножа, який по суті має двоступеневе представлення. Звичайно, нескладні ножі можуть мати чудові піхви, які є частиною набору, але це зовсім не те саме, що розгорнути ніж, щоб виявити блискуче виготовлене лезо.

 

Зазвичай вони легальні для перевезення

Хоча перемикачі леза є незаконними залежно від обставин, багато складних ножів є законними, якщо лезо не перевищує певної довжини. Закони про приховане перенесення часто регулюються довжиною леза, тому такі речі, як різаки для коробок, є законними для перевезення, оскільки за умовами та практичністю вони не перевищують певної довжини.

Оскільки більшість складних ножів дозволено носити з собою, це автоматично робить їх більш практичними, щоб грати з ними та демонструвати, оскільки їх можна носити з чистою совістю.


Джерело - https://grandway.ua/catalog/nozhi/  

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE