Основні елементи контролю електроштабелера

25 января 2024, 12:56 |
Для безпечного використання електричний штабелер має бути простим у керуванні. І для цього він має відразу кілька систем. Які саме — розберемо в цій статті.

Електроштабелер — це компактна складська техніка, яку використовують для штабелювання вантажів у стелажі. Залежно від моделі, обладнання здатне укладати продукцію вагою до 2,5 т заввишки до 12,5. Електричний штабелер експлуатують на рівній підлозі всередині складу, а його компактність дає змогу працювати навіть в умовах обмеженого простору.

Водночас для безпечного використання електричний штабелер має бути простим у керуванні. І для цього він має відразу кілька систем. Які саме — розберемо в цій статті.

 

Типи електричних штабелерів

Усі штабелери електричні діляться на 2 види: повідкові та самохідні. Перші оснащені електроприводом для підйому вантажів. Однак для пересування техніки оператору потрібно докладати фізичну силу. Це знижує продуктивність роботи штабелера, через що найкращим вибором буде придбання його для невеликих складських приміщень, де не потрібно транспортувати товари на великі відстані.

Самохідні моделі мають електропривід не тільки для підняття вантажів, а і для переміщення техніки. Завдяки цьому сильно підвищується швидкість обробки товарів. Також самохідний штабелер може бути оснащений платформою для оператора або кабіною для зручності роботи.

 

Елементи контролю техніки

Електричний штабелер — це складна техніка з багатофункціональною системою керування. Її контролюють 3 елементи:

  • Пін-код. У сучасних штабелерах він є дедалі частіше. Завдяки Пін-коду можна захистити техніку від експлуатації третіми особами, у яких немає дозволу на це.
  • Ручка-маніпулятор. За допомогою важеля оператор керує електроштабелером та контролює підйом товарів, а основний маніпулятор дає змогу ввімкнути зворотний рух. Також із важелем можна контролювати швидкість обладнання, що важливо в невеликих міжстелажних коридорах.
  • Система обмеження швидкості. Ця система стежить за швидкістю пересування обладнання, що підвищує безпеку персоналу та вантажу. Наприклад, якщо техніка не завантажена товарами, вона може розігнатися до максимальної швидкості. Водночас вона сповільнюється, якщо штабелер перевозить вантажі. Те саме відбувається і після підняття щогли на певну висоту.

Також на панелі керування розміщені кнопки запалення та аварійної зупинки.

Загалом електроштабелер — це надійне обладнання, здатне оптимізувати роботу складу. Він досить простий у керуванні, може експлуатуватися в різних умовах і значно перевершує гідравлічні моделі за технічними характеристиками й майже не поступається вилковим навантажувачам.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator

https://www.20khvylyn.com/ps/serv/bystryi-remont-iphone-se-s-garantiei-kachestva-i-po-dostupnoi-cene.html ::