Хороший чоловічий теплий светр зігріє в холодну зиму

23 января 2024, 18:40 |

Светри для чоловіків – надзвичайно універсальний одяг. Однотонні фасони добре пасують до офіційного стилю. Водночас такий одяг ідеальний для посиденьок вдома чи друзями, окрім того, кофти підходять для зимових видів спорту. Цей теплий светр з високим коміром зігріє у холодні зимові місяці та захистить від застуди та болю в горлі. Комбінувати можна з будь-яким нижнім одягом: з джинсами, брюками та навіть костюмом.

 

Основні фасони чоловічих светрів

Светри чоловічі зимові розрізняють залежно від вирізу горловини:

  1. Під горлом. Це класична модель, яка підходить більшості чоловіків. Джемпер характеризується напівкруглим отвором біля горла. Такий фасон чоловічого светра зручний та практичний, але з часом горловина може розтягнутися і втратити зовнішній вигляд.
  2. Гольф. Стильний светр з високою горловиною забезпечує захист від холоду. Така модель підходить струнким чоловікам з довгою шиєю, а трішки більшим бажано відмовитися від нього.
  3. V-подібний виріз. Саме такий фасон обирають ті, кому подобається носити светр поверх сорочки; підходить для ділового стилю.
  4. Зі змійкою та на ґудзиках (поло). Це більш спортивні моделі для активних чоловіків. Светр зі змійкою підходять для повсякденного стилю, але також пасують і до ділового. Під виріб рекомендовано одягати легку футболку або сорочку.

 

Як правильно обрати теплий светр з вовни?

Щоб купити теплий та якісний светр, важливо враховувати кілька основних критеріїв. По-перше, варто перевірити етикетку, вона розташована на внутрішньому шві; на ній має бути зазначено, що матеріал містить не менше половини вовни, і чим вищий цей відсоток, тим більше він придатний для носіння, прасування та прання. Окрім того, важливими є такі моменти як:

  • Матеріал повинен мати достатню еластичність і щільність, щоб утримувати і правильно акумулювати тепло всередині.
  • Вовняні светри мають бути приємними на дотик і не колючими.
  • Поверхня повинна бути рівною та гладкою, без затягнутих петельок та дрібних дірок.

Вовна є досить поширеним матеріалом у терморечах, а тому використовується досить часто. Однак якісні кофти з вовни не можуть коштувати дешево, бо за хороший светр доведеться заплатити чимало, особливо якщо виготовлений з кашеміру чи тонкої ангори. Заощаджувати необхідно з розумом, тому якщо бачите вовняний виріб за низькою ціною – то він може містити мінімальний відсоток вовни або не містити її зовсім. 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator

https://www.20khvylyn.com/ps/serv/bystryi-remont-iphone-se-s-garantiei-kachestva-i-po-dostupnoi-cene.html ::