5 порад, як вибрати електросамокат для дитини

31 августа 2022, 00:11 |
Діти дуже люблять активний відпочинок, адже у них багато енергії, яку треба кудись спрямовувати. Саме за цієї причини так багато батьків купують своїй малечі різний транспорт.
5 порад, як вибрати електросамокат для дитини

 

Одним із найпопулярніших є самокат, а саме електричні моделі. Для того, щоб вашій дитині було зручно на ньому їздити, варто звернути увагу на декілька нюансів.

 

Вік дитини

Якщо звичайні самокати можна купувати дітям від 2-х років, а в деяких випадках і раніше, то електричні моделі не підходять для такого віку. Вони розраховані на діток від 4 років. Саме від віку залежить, з якими характеристиками буде самокат. 

Якщо вам потрібно підібрати модель для дитини від 4 до 6 років, то ідеальними будуть електричні самокати у Луцьку з максимальною швидкість до 6 км/год. У віці з  8 до 10 років можна вже дивитись на пристрої, що розганяються до 10 км/год. До 15 років припустима швидкість до 15 км/год, а далі вже можна сміливо користуватись дорослими електросамокатами.

Є батьки, які не хочуть так часто змінювати моделі на більш потужні, в такому випадку можна купити пристрій, в якому регулюється максимальна швидкість і налаштовувати її залежно від віку. 

 

Розмір та вага електросамоката

Найбільшою відмінністю дитячих електричних самокатів від дорослих є їх вага та розмір. По-перше, дитячий самокат має відповідати вазі. Цей показник виробники вказують на кожній моделі, тому проблем з цим не виникне. По-друге, дуже важливо, щоби регулювалась висота керма, адже діти дуже швидко ростуть, а від цього залежить зручність в управлінні транспортом. 

Ширина платформи, на якій дитина стоїть, теж повинна бути такого розміру, щоб легко було тримати рівновагу та не падати. 

Ну і останнє, вага самого самокату. Вона залежить від потужності та часу роботи акумулятора, бо чим більша батарея, тим більше важить транспорт. Не варто купувати електросамокат із максимальною потужністю. Краще нехай він буде легший, щоб було не важко носити в разі потреби.

 

Потужність

На рахунок потужності не можна дати якоїсь однозначної поради, бо він цього залежить максимальна швидкість їзди. Також варто врахувати місцевість, де плануєте проводити поїздк . Чим гірша дорога, тим більша потужність знадобиться. Наприклад, 100-120 Вт – це оптимальний показник для хороших рівних міських доріг чи парку. А от для сільської місцевості та грунтової дороги краще підійде 200 Вт. 

 

Час автономної роботи

Ємність батареї відповідає за час автономної роботи й за тривалість процесу заряджання. Якщо електричний самокат купується для малюка від 3-х років, то ідеальним варіантом буде акумулятор на 2-4,5 Ah. Така модель буде не довго заряджатись і вистачить її на 7-10 км дороги. Для старших дітей можна вже обирати батареї на 9 Ah, їх вистачить на 10-15 км.

 

Безпека

Хоч і є багато критеріїв вибору електричного самокату для дитини, але найголовнішим залишається безпека. Її забезпечують не лише додаткові аксесуари типу шолома та наколінників. Набагато важливіше звернути увагу на справність та якість гальм в самокаті, а також на максимальну швидкість. 

Електричний дитячий самокат – це чудовий спосіб активно провести час. З ним прогулянка стає цікавою та веселою. Щоб знайти потрібну модель, рекомендуємо ознайомитись із асортиментом магазина АЛЛО у Луцьку. Тут є не лише електричні моделі, а й звичайні для будь-якого віку та вподобань.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator