Чим може здивувати Хорватія: найкращі тури

3 июля 2020, 19:42 |
Хорватія – дивовижна країна. Чим вона приваблює людей.
Чим може здивувати Хорватія: найкращі тури

 

Про Хорватію знає кожен. Це європейська країна, яка дивує своєю природою, архітектурою, традиціями. Найкраще відвідувати її влітку або восени. Зараз є безліч різноманітних цікавих та пізнавальних турів цією країною. Наприклад, кожен може побачити власними очима Спліт, Пулу, Дубровник та інші не менш цікаві місця. Достатньо лише обрати для себе ідеальний курорт, придбати квитки та відправитися у подорож. Кожен, хто придбає тур в Хорватію, матиме можливість побачити палац Діоклетіана, місто Пула, півострів Істрію, Адріатичне море, природу країни, незабутню архітектуру. Можна буде познайомитися з місцевими, вивчити мову, культуру, традиції та загалом хоча б на якийсь час змінити своє середовище.

 

Як можна відпочити в Хорватії

Перше, про ще слід сказати, – це пляжний відпочинок. Є більше тисячі островів, які раді побачити туристів та зробити їх відпустку незабутньою. Пляжи дуже спокійні, чисті, красиві, витончені. Кожен подумає, що він потрапив до раю, коли побачить таку красу. Вони підходять як для засмаги, смачних напоїв та відпочинку, так і для прояву активності. Кожен матиме мможливість пограти в волейбол та познайомитися там з іноземцями. Можна кататися на яхті, займатися дайвінгом, насолоджуватися морською красою, відвідувати печери, гори, архітектурні місця чи витрачати вільний час на екстремальні види спорту. Якщо хтось бажає поїхати до Хорватії не влітку чи восени, а взимку, то найбільш популярною розвагою стануть лижі та гори.

На території цієї невеликої країни є багато печер, палаців, архітектурних пам'яток. Одна з самих популярних – амфітеатр у місті Пула, який вражає своїми масштабами, красою, гармонійністю. Його точно повинен побачити кожен, хто мріє поїхати до Хорватії у відпустку.

Ці місця має побачити кожен:

  • Хум;
  • Плитвіцькі озера;
  • Дубровник;
  • Лудберг;
  • Княжий палац;
  • Францисканський монастир;
  • вулиця Страдун.

Погода в Хорватії буває різною. Наприклад, зима в країні достатньо м'яка, замість снігу частіше за все йде дощ, а температура тримається не нижче п'яти градусів тепла. А ось влітку температура 30 градусів, майже всі дні теплі, дуже сонячні, завдяки чому саме в період з літа до осені в Хорватію приїжджає найбільша кількість туристів. Якщо хочеться нових емоцій, то вже зараз слід придбати тур, доки він є в наявності. Поїздка вразить цікавинками. Ви зможете провести дійсно незабутній час. 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE