Композитні басейни — чи варто їх купувати?

3 февраля 2021, 20:40 |
На сьогодні композитний басейн — це найкраще поєднання якості, міцності та економічності.

З'явився композитний басейн не так давно — вперше його виготовили в Австралії в 1956 році, а вже сьогодні він має попит в Україні, обганяючи технології минулого століття за всіма параметрами.

 

У чому ж особливість?

Композитний басейн — це цілісна чаша, яка виготовлена з декількох шарів міцного склопластику. Волокна наносяться в декілька шарів, завдяки чому чаша такого басейну має гарну еластичність. Поверхня чаш з такого матеріалу гладка, без швів, тріщин і пір, де могли б затримуватися мікроорганізми. Тому з цієї точки зору композитний басейн екологічний і довговічний.

 

А ще які переваги Ви отримуєте, купуючи композитний басейн у компанії Favorit?

  • Міцність і стійкість. Склопластик міцніше бетону в 17 разів, що аналогічно сталі, а це значить, що Ваш басейн не буде пошкоджений. А ось пластиковий басейн з поліпропілену не здатний витримати навантаження, особливо при частому використанні, тому краще віддати перевагу композитному басейну.
  • Стійкість до зовнішнього впливу і довговічність. Для композитних чаш завдяки своїй технології не страшний навіть мороз і сонячні промені — встановлені басейни зберігають свій первісний вигляд і розраховані на більш ніж 50-річну експлуатацію. Цікаво, що склопластик використовують для суднобудування, а кораблі, виготовлені з такого матеріалу, надійні й довговічні.
  • Безпека. Композит володіє високим рівнем твердості, а чаші з такого матеріалу абсолютно безпечні для людини: плавні форми без швів і гострих кутів, а поверхня не ковзає.
  • Універсальність використання і сумісність з будь-яким обладнанням дозволить Вам не тільки заощадити час і сили, але й знайти гарне дизайнерське рішення для Вашої ділянки.
  • Простота догляду та швидкість монтажу. Монтаж композитного басейну займає набагато менше часу, ніж з поліпропілену, та не вимагає особливих зусиль. Наші фахівці допоможуть вибрати, доставити та встановити басейн за короткий час.

 

Правильний вибір — запорука успіху

Попри величезну кількість плюсів композитного басейну, слід врахувати ще кілька чинників. Одним з них є вибір фахівців профільних компаній, які мають великий досвід роботи.

Саме професіонали з нашої компанії Favorit допоможуть Вам у виборі басейну. Припустимо, для дитячого басейну в першу чергу важлива безпека — необхідно підібрати певну глибину чаші, а також врахувати безпечний вхід і вихід. Для спорту радимо вибирати чашу максимальної довжини та мінімальної ширини, а для сімейного відпочинку підійде стандартний композитний басейн в співвідношенні довжини й ширини 2:1. Такий розмір є найоптимальнішим і підійде як для сім'ї, так і для вечірок з друзями. У нашому каталозі Ви зможете знайти великий асортимент композитних чаш на будь-який смак і потреби.

 

Чому варто вибрати нас?

Наша компанія Favorit — це виробник кераміко-композитних басейнів з великим досвідом на ринку України та Європи. Ми відповідально ставимося до своєї роботи, гарантуючи не тільки високу якість басейнів, а й обслуговування на вищому рівні. Ми супроводжуємо Вас на кожному етапі: від консультації й допомоги у виборі до монтажу чаші й облагородження прилеглої ділянки. Крім того, ми як виробник пропонуємо найдоступніші ціни, а також можливість оформити композитний басейн на замовлення в будь-яке місто України. Незвичайні форми, унікальні 3D забарвлення створять універсальний басейн, який стане особливим місцем у житті. Все для того, щоб Ваш відпочинок разом з близькими й рідними людьми був по-справжньому прекрасним і незабутнім. Компанія Favorit — зробимо Вашу мрію про ідеальний відпочинок біля басейну реальністю!

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
Free Bitcoin / Биткоин бесплатно