Принцип роботи печі Thorma

27 октября 2022, 17:41 |
Печі-каміни сьогодні дуже популярні, і це не дивно, адже вони давно вважаються одними з найефективніших опалювальних приладів. Такі конструкції чудово підходять для опалення приватних будинків і можуть використовуватися як головне джерело обігрівання житла.
Принцип роботи печі Thorma

 

Печі та каміни для дому на dimtepla.com.ua не вимагають тривалого та складного монтажу, на відміну від цегляних камінів.

 

Особливості печей Thorma

Thorma — добре відомий у Європі словацький виробник камінного та пічного обладнання, який розпочав роботу в 1998 році. Він продовжує більш ніж сторічні традиції заводу «Ковосмальт» (словацьке містечко Філяково), заснованого в 1908 році як фабрика емальованого посуду.

Thorma пропонує великий вибір моделей печей-камінів:

  • класичні компактні печі з футеруванням шамотом, зовнішнім димарем і відкритим дровником (моделі Gent та Horby);

  • високоестетичні конструкції з керамічним облицюванням (Borgholm Keramik, Borgholm Keramik Plus, Landshut);

  • печі-каміни з варильними поверхнями та/або духовками, призначені для повноцінного приготування їжі (Salzburg, Verona, Okonom 85 Fiko, Filex Eurofen II та ін.).

Основні матеріали для виготовлення печей-камінів бренда — жароміцна сталь, чавунні вставки, вогнетривка кераміка та спеціальне термостійке скло. Печі з таких матеріалів мають високу тепловіддачу, вони комфортні та безпечні в експлуатації.

Висока енергоефективність печей-камінів цього виробника обумовлена вбудованою системою подвійного допалювання, адже вона дає можливість повністю використовувати потенціал палива. Печі-каміни Thorma можуть працювати на дровах, паливних брикетах та деревному вугіллі.

Усі моделі печей-камінів Thorma мають такі переваги:

  • зручність і компактність;

  • простота обслуговування;

  • місткий зольник;

  • привабливий дизайн;

  • доступна вартість.

Установити такий опалювальний пристрій можна протягом кількох годин.

 

Будова печі-каміна Thorma

До особливостей печей-камінів відносять їхні невеликі розміри та відсутність необхідності закладати камін у план будинку на етапі проєктування. Печі Thorma вирізняються досить високою топкою, скляними дверцятами та внутрішньою жароміцною обшивкою. Обігрівання приміщення піччю-каміном відбувається за принципом прямого теплового випромінювання від полум’я.

Для більш ефективного обігрівання печі оснащуються конвекцією: корпус каміна роблять подвійним, він складається з внутрішньої та зовнішньої стінок із повітряним зазором між ними. Для збільшення часу обігрівання камінні печі обладнують спеціальним отвором із регульованою заслінкою, що розташований нижче від колосникових ґрат. Цей отвір призначений для підтримання режиму повільного горіння.

Компанія «Дім Тепла» пропонує придбати печі-каміни за доступною ціною. Якісне опалювальне обладнання — гарантія тепла та затишку у вашому домі.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE