Як вибирають міжкімнатні двері дизайнери інтер'єрів?

22 сентября 2022, 16:04 |
Як вибирають міжкімнатні двері дизайнери інтер

 

Вибираючи міжкімнатні двері для будинку клієнта, дизайнери інтер'єрів ставлять перед собою п'ять ключових питань.

 

1. Який архітектурний стиль будинку?

У більшості випадків ви будете вибирати між міжкімнатними прихованими дверима або панельними.

Двері прихованого монтажу: Простий, гладкий зовнішній вигляд прихованих дверей ідеально підходить для сучасних будинків, оскільки він забезпечує чисту, рівну поверхню.

Панельні двері: цей стиль дверей зазвичай підходить для старовинних та історичних будинків, оскільки вони мають класичний вигляд і можуть змінюватись від однієї панелі до восьми або більше.

Порада: коли професіонал в галузі дизайну інтер'єрів хоче досягти класичного або елітного вигляду в новому будинку, він вибирає панельні двері з однією або трьома панелями для елегантного, стриманого зовнішнього вигляду.

 

2. Чи повинні внутрішні двері гармоніювати чи виділятися?

Ціль полягає в тому, щоб внутрішні двері гармонували з архітектурним оточенням або щоб вони були трохи особливими? Дизайн профілю, колір та обробка, а також навколишнє оточення є важливими факторами, які слід враховувати при прийнятті рішення про те, чи міжкімнатні двері гармоніюватимуть, контрастуватиму чи виділятимуться.

Пофарбовані двері: нейтральний колір фарби або колір, спеціально підібраний для відповідності стін та стелі, дозволить дверям гармонувати, створюючи одноманітний вигляд. Якщо ви прагнете справити враження, яскраві кольори фарби пропонують безліч захоплюючих можливостей. Майте на увазі, що немає правила, згідно з яким усі двері мають бути одного кольору.

Дерев'яні двері. Двері з натурального дерева, масивні або шпоновані, можуть надати інтер'єру багату та витончену привабливість.

Засклені двері: скляні панелі можуть перетворити зовнішній вигляд фільончастої двері, сприяючи проникненню природного світла з однієї кімнати в іншу.

 

3. Який рівень якості потрібний?

Якість міжкімнатних дверей має відповідати архітектурі будинку та навколишньому оздобленню. Зважаючи на це, важливими факторами, які слід враховувати, є товщина, вага та конструкція.

Внутрішні двері, вибрані для величного старовинного особняка, швидше за все, будуть виготовлені з масивної або масивної конструкції. Відчуття дверей, коли вони відкриваються і закриваються, також є визначальним фактором, коли йдеться про стиль і рівень якості. Закриття дверей з масиву дерева, на відміну від дверей із синтетичного матеріалу, - це зовсім інший досвід.

Як альтернатива, у випадку будинку з обмеженим бюджетом, найкращим варіантом може бути пустотіла конструкція, легка та економічна.

 

4. Яка ідеальна висота та ширина?

Висота стелі впливатиме на варіанти висоти внутрішніх дверей (з огляду на те, що рівні висоти можуть відрізнятися від поверху до поверху). Для нової будівлі більш висока, ніж зазвичай, двері з ширшим, ніж зазвичай, розміром отвору здаватиметься щедрою, глибоко впливаючи на естетичну цінність будинку.

Для будинку з дверима стандартної висоти, що ремонтується, варто розглянути питання про збільшення висоти внутрішніх дверей, щоб досягти вищого рівня якості в будинку.

Порада: не забудьте врахувати розмір карниза та дверної лиштви, тому що більш високий дверний отвір може не дозволити встановити нагорі великі молдинги, залежно від висоти стелі.

 

5. Двері призначені для формального чи неформального простору?

Не всі дверні профілі мають бути однаковими у всьому будинку. Передні формальні зони можуть містити більше деталей, що доповнюють великі карнизи, декоративні молдинги та високі стелі, у той час як у неформальних житлових приміщеннях та спальнях рівень деталізації може бути зведений до мінімуму, щоб відповідати більш неформальній обстановці.

Порада: якщо у вас обмежений бюджет, але ви все ж таки хотіли б представити якість і деталізацію, слід встановити масивні декоративні міжкімнатні двері в основних житлових та офіційних приміщеннях, дотримуючись меншого класу нагорі та в кімнатах з мінімальним трафіком.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE