5 неочікуваних матеріалів для оздоблення стелі

20 октября 2020, 19:27 |
Фарба і натяжна стеля – не єдині варіанти для оздоблення стелі. Якщо стандартні рішення вам не до вподоби, вибирайте насправді оригінальні способи декору.

Ми підібрали 5 оригінальних пропозицій з використанням неочікуваних матеріалів, за допомогою яких кожний дніпрянин зможе оригінально оформити стелю.

 

1. Рідкі шпалери

Шовкова штукатурка або рідкі шпалери – оригінальний матеріал, за допомогою якого можна ефектно оформити стелю і створити атмосферу розкоші.

Рідкі шпалери являють собою суху суміш, яку перед використанням розводять водою. Рівномірне нанесення матеріалу на стелю вимагає певної майстерності, тому при відсутності досвіду виконати самостійно такі роботи буде складно.

 

2. Ламінат

Ламінат найчастіше використовують в якості підлогового покриття, яке вдало імітує натуральну деревину, створює приємну атмосферу з ознаками елегантної вишуканості.

Але і для отримання незвичайної стелі можна використати цей матеріал. Для цього його можна розташовувати діагонально або викладати внахлест для створення об’ємної конструкції.

 

3. Текстиль

Існує два способи обробки стелі тканиною. Перший спосіб передбачає її наклеювання на підготовлену чорнову поверхню. ПІдходить для рівних поверхонь.

Другий спосіб передбачає створення каркасу, на якому фіксують текстиль. Готову конструкцію закріплюють на стелі. Вона дозволяє приховати недоліки та уникнути додаткових витрат для вирівнювання поверхні.

Оздоблення стелі тканиною з драпіруванням або складками дозволяє створити особливу комфортну атмосферу, яка сприяє найкращому відпочинку. Оригінальним варіантом оформлення тканиною стелі є створення складок, які розходяться від центру з люстрою по всьому периметру кімнати.

Оздоблення стелі тканиною може бути дивовижно яскравим, якщо використовувати різнокольорові полотна в поєднанні з оригінальними світильниками.

 

4. Коркові панелі

Коркові панелі – природний матеріал, який характеризується бездоганними шумо - та теплоізоляційними властивостями. Його актуально застосовувати для оздоблення стелі мешканцям багатоповерхових будинків. Особливою популярністю коркові панелі користуються серед прихильників еко-дизайну та сільського стилю.

 

5. Цегляна стеля

Цегляна стеля – це справжній витвір мистецтва. Якщо будинок збудований з цегли, отримати такий дизайн буде неважко. Достатньо зняти шар побілки, щоб оголити цеглини. Цегляну стелю можна покрити лаком.

Отримати цегляну стелю в панельних будинках можна, але це потребує докладання додаткових зусиль, які необхідно направити на попередню викладку цеглин по всій поверхні стелі.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE