Обираємо кухонну мийку

20 июня 2017, 09:10 |
Зробити кухню зручною і функціональною допоможе сучасна мийка. Обирайте форму, яка буде найбільш відповідною для раціонального облаштування робочої поверхні, а сучасні матеріали забезпечать естетичність та гармонійність вашої кухні.
кухонна мийка

 

Одним з центральних місць будь-якого будинку або квартири є кухня. Тому зовсім не дивно, що кухонні меблі, техніка та різноманітні приладдя обираються особливо прискіпливо. Кухонна мийка є обов'язковим елементом на кухні. Дійсно, складно собі уявити можливість приготування їжі, миття продуктів чи посуду без облаштування зручної мийки.

Але постає питання як і яку обрати мийку саме для вашої кухні, щоб вона була зручна, функціональна та гармонійно вписувалася до інтер'єру кухні.

 

Як вибрати мийку?

Є декілька головних критеріїв на які варто звернути увагу, обираючи кухонну мийку.

  • Розмір і форма. Обирати розмір и форму мийки слід відповідно до форми та розміру самої кухні. Так, для невеликої кухні, де площа доволі обмежена, може бути придбана кутова мийка. Така форма дозволяє раціонально використати простір и створити комфортні умови для використання мийки. Ще один варіант компактної моделі – проста кругла чаша. Кругла форма, не дивлячись на свою візуальну компактність, має достатню місткість для зручного використання. Просторі кухні, звичайно розширюють и можливості вибору форми мийки – вона може бути прямокутна, квадратна, овальна.
  • Функціональність. Сучасні мийки радують господинь своєю функціональністю. Великим попитом користуються моделі з двома чашами. Для економії простору можна обрати мийку, в якій одна чаша буде значно менша за розміром, чим інша. Також зверніть увагу на наявність додаткових рифлених крил, які можна використовувати для розміщення вимитого посуду або у якості допоміжної робочої поверхні.
  • Матеріал виготовлення. Виробники пропонують широкий асортимент мийок з різних матеріалів. На сьогодні попитом користуються вироби з нержавіючої сталі, інноваційних штучних матеріалів (тектонайт, фраграніт), композитних матеріалів та кераміки.


Особливості облаштування мийки

Правильне розташування мийки – це ключовий момент в плануванні кухні. Як відомо, основу кухонного простору складає робочий трикутник з холодильника, мийки та варочної поверхні. Мийка повинна розташовуватися між холодильником та варочною поверхнею. Це найбільш раціональний варіант – зручно вийняти продукти з холодильника, обробити біля мийки та вже потім піддати термічній обробці. Зверніть увагу на варочні поверхні, які пропонують виробники. Вони відрізняються розміром, кількістю конфорок і навіть формою. В залежності від розташування комунікацій на вашій кухні, ви маєте змогу підібрати кутову варочну панель і таким чином найбільш раціонально використати робочий простір. 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE